Молібдат амонію (амоній молібденовокислий)

2184.00 грн (ціна за 1 кг)

Амоній молібденовокислий (молібдат амонію) – це порошкоподібний кристал білого або жовтого кольору. Під час проведення хімічних досліджень амоній молібденовокислий відіграє значну роль у якості одновалентного металу у хімічних сполуках. Такі властивості молібдату амонію роблять його одним з найбільш зручних хімічних реагентів з широким спектром застосування.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Молібденовокислий амоній

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній молібденовокислий. У нас можна купити молібдат амонію оптом за доступною ціною. Амоній молібденовокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна амонію молібденовокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку молібдату амонію по всій території України. Ціна амонію молібденовокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі молібдату амонію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Хімічні характеристики амонію молібденовокислого

Вміст хімічних компонентів

Показники

(NH4)6Mo7O24•4H2O

≥ 97,0 %

Сульфати (SO42- )

≤ 0,2 %

Нерозчинний осад

≤ 0,5 %

Свинець (Pb)

≤ 0,005 %

Хлориди (Cl-)

≤ 0,05 %

Кадмій (Cd)

≤ 0,001 %

Молібден (Mo)

≥ 52,7 %

Нікель (Ni)

≤ 0,005 %

Залізо (Fe)

≤ 0,01 %

  

молібдат амонію купити

Амоній молібденовокислий (молібдат амонію) – сіль амонію та молібденової кислоти, сполука неорганічного походження, утворена безбарвними або дещо зеленуватими/жовтуватими/білими кристалами призмоподібної форми (моноклінна сингонія). При взаємодії з водою відбувається реакція повного сольволізу (розчинність – 400 г/л при 20 °C). У етиловому спирті й ацетоні нерозчинна, однак розчиняється в сильних кислотах і лужних середовищах. Розчин у нітратній кислоті називають молібденовою рідиною. Контактуючи з повітряними масами, вивітрюється за рахунок втрати частини аміаку. Нагрівання до 150 °С призводить до розкладання її на три основні складові: молібден, воду і аміак.

Молярна маса – 196,01 г/моль, густина – 2,27 г/см3. Формула – (NH4)2MoO4. Синтез цієї речовини здійснюють змішуванням метилкарбінолу та концентрованих аміачних розчинів триоксомолібдену, з технічного молібденового ангідриду.

Застосування молібдату амонію

Амоній молібденовокислий має широко спрямоване застосування. Він затребуваний у металургії (виготовлення молібденового дроту, стрічок, листів, прутиків, порошку...), біохімічних лабораторіях, у процесах гідроочищення, при виготовленні електролампової техніки, отриманні надчистого молібдену і його сплавів. В електронній мікроскопії виступає контрастувальним компонентом. Ним оксидують алюміній і сплави алюмінію, внаслідок чого на поверхнях утворюється спеціальна чорна плівка, що надає деталям хімічної стійкості до агресивних середовищ, привабливий вигляд, і з’являється основа для фарбування. Текстильне виробництво потребує молібдат амонію як фарбувальний матеріал, хімія – як важливий компонент для створення ЛФМ.

молібдат амонію добривоОдин з головних споживачів цієї солі – аграрний комплекс, де її як добавку, збагачену молібденом, вводять до комбікормів і використовують як добриво. Внесення амонію молібденовокислого відбувається переважно при передпосівних маніпуляціях з насінням і позакореневому підживленні рослин. Культури, які найбільше потребують цю субстанцію: бобові (допомагає засвоювати бульбочковим бактеріям атмосферний азот), цвітна капуста, морква, буряк, томати, льон, гречка (збільшує врожайність), а також хвойні. Там, де засвоюваність молібдену погана (кислі дерново-підзолисті та сірі лісові ґрунти), землю вапнують.

Амоній молібденовокислий і безпека

Ця речовина належить до 3-го класу небезпеки за впливом на організм людини. Пожежо- і вибухобезпечна. У водному і повітряному середовищах токсинів не утворює. До організму потрапляє через органи дихання і шлунково-кишковий тракт, після чого може відкладатися в кісткових тканинах, печінці та нирках. Щоб уникнути накопичення молібдату амонію в організмі, роботи з ним потрібно виконувати в респіраторі у добре вентильованому приміщенні.

Упакування, транспортування, зберігання

Зазвичай, цей реактив упаковують у мішки місткістю 25 кг. Перевозять залізничним, авто- і водними ТЗ з обов’язковим обмеженням проникнення вологи і пошкодження тари. Зберігати його рекомендовано в закритих сухих прохолодних складах. Термін придатності – 1-3 роки (визначається виробником).

Якщо Вам потрібно купити гуртом молібдат амонію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на амоній молібденовокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.  

Міжнародна назва ammonium molybdate(VI) tetrahydrate, ammonium heptamolybdate 4hydrate
Хімічна формула (NH4)2MoO4
Назви-синоніми молібденовокислий амоній, амонійна сіль молібденової кислоти

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Молібдат амонію (амоній молібденовокислий) за вигідною ціною, також замовити Молібдат амонію (амоній молібденовокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.