Хлорид амонію (амоній хлористий)

36.60 грн (ціна за 1 кг)

Амоній хлористий (хлорид амонію, або нашатир) – сіль амонію у вигляді білого (переважно), жовтого або рожевого (рідше) кольору кристалічного порошку, що має невелику гігроскопічність та не має запаху.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній хлористий. У нас можна купити хлорид амонію оптом за доступною ціною. Амоній хлористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна амонію хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амонію хлористого по всій території України. Ціна хлориду амонію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі амонію хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості амонію хлористогохлорид амонію купити

  • розчиняється у воді (особливо добре в теплій і гарячій);
  • розчиняється в аміаку;
  • синтезується хімічним способом, шляхом пропуску оксиду вуглецю через хлорид натрію і розчин аміаку;
  • формула – NH4Cl.

Сухий порошок і розчин хлористого амонію не тільки виглядають по-різному, але і поводять себе не однаково. Коли в розчині хлорид амонію з'єднується з молекулами води, виникає хімічна реакція, внаслідок чого з'являється добре відомий усім нашатирний спирт з характерним дуже різким запахом і збудливим впливом на нервову систему людини. Той, хто хоч раз непритомнів і отримував при цьому медичну допомогу, ні з чим не сплутає запах нашатирю.

Використання амонію хлористого

У медицині хлорид амонію використовують не тільки для виведення з напівнепритомності, але також у лікувальних цілях. Раніше частіше, сьогодні рідше за його допомогою лікують бронхіт і застосовують як відхаркувальний засіб. Зараз більш поширене використання розчину нашатирю слабкої концентрації у вигляді сечогінного засобу. Він легко всмоктується з шлунково-кишкового тракту і виводиться нирками, забираючи в результаті надлишкову рідину з організму.

Хлористий амоній активно використовують також у сільському господарстві у вигляді другорядного азотного добрива (містить до 25 % N). Вносять його на нейтральні і лужні ґрунти під культури, які мало реагують на надмір хлору. І вносять переважно з осені з метою зменшення кількості хлору шляхом вимивання, щоб підвищити урожай деяких культур, наприклад, картоплі, винограду і тютюну. Найбільше це добриво підходить для чорноземів. Застосовують хлорид амонію і в харчовій промисловості у вигляді відомого емульгатора, харчової добавки Е510. Ця добавка істотно поліпшує властивості борошна. Її додають у макаронні та кондитерські вироби (зокрема, лакричні цукерки), пекарські дріжджі, вина, використовують як приправу до риби тощо. Крім того, в металургії за допомогою амонію хлористого обробляють метали, в текстильній галузі – фарбують тканини, в хімічній – роблять лаки і клеї твердішими, у фотосправі – здійснюють оперативний фіксаж зображень. У машинобудуванні, деревообробній галузі, електротехнічній сфері також застосовують цю речовину в найрізноманітніших цілях.

Амоній хлористий (хлорид амонію, NH4Cl, технічна назва - нашатир) - сіль білого кольору, допускається жовтий або рожевий відтінок. Це гранули або кристалічний порошок, що чудово розчиняється в аміаку і воді, дещо гігроскопічний, на смак солонуватий, без запаху.

хлорид амонію формула

Його водні розчини мають слабокислу реакцію, хлористий амоній реагує з лугами та нітритом натрію. Отримують хлорид амонію пропусканням оксиду вуглецю (ІV) через розчин аміаку і хлориду натрію. Амоній хлористий застосовується в сільському господарстві як азотне добриво. Це азотне добриво (містить до 25 % N) застосовують для нейтральних і лужних грунтів під культури, що слабо реагують на надлишок хлору (рис, цукровий буряк, кукурудза). Дане добриво краще вносити з осені для вимивання хлору, тому що присутність хлору в добриві знижує врожай деяких культур (картоплі, тютюну, винограду).

Зареєстрований в якості харчової добавки E510 як харчовий емульгатор. Найчастіше хлорид амонію використовують у складі наступних продуктів харчування: борошно, а також борошняні вироби і готова випічка; макаронні вироби; кондитерські вироби; пекарські дріжджі; плодово-ягідні вина. В скандинавських країнах і Фінляндії застосовується у складі лакричного цукерок. У медицині його використовують при набряках серцевого походження і для посилення дії діуретиків. Пари нашатиру викликають дуже сильне збудження дихальних центрів, завдяки цьому він допомагає привести людину до тями і вивести з переднепритомного стану. Але вдих великої кількості нашатиру досить небезпечний, оскільки може викликати зупинку дихання.

Амоній хлористий застосовують у кольоровій металургії при машинобудуванні та для травлення металів, у текстильній промисловості для фарбування тканин, лісовій та деревообробній, електротехнічній та інших галузях промисловості. У хімічній промисловості нашатир застосовують як затверджувач лаків та клеїв, при спаюванні як флюс (для вилучення оксидної плівки з поверхонь металів), у гальванічних елементах як компонент електроліту, а також у фотографії як компонент швидкого фіксажу.

Амоній хлористий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній хлористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид амонію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Амоній хлористий (хлорид амонію)

NH4ClКваліфікація

тех

Виробник

Китай

Термін зберігання   

2 рокиПоказники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Масова частка основної речовини (на суху основу), %

99,54

Відповідає

2

Вміст води (H2O) , %

0,17

Відповідає

3

Залізо (Fe), %

0,0004

Відповідає

4

Важкі метали (Pb), %

< 0,0005

Відповідає

5

Сульфати (SO4), %

< 0,02

Відповідає

6

рН

4,0-5,8

Відповідає

7

Залишок після прожарювання, %

0,19

Відповідає
Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам НТД

Міжнародна назва ammonium chloride, salmiac, nushadir salt, ammonium muriate, sal armagnac
Хімічна формула NH4Cl
Назви-синоніми нашатир, амоній хлористий, Е510

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид амонію (амоній хлористий) за вигідною ціною, також замовити Хлорид амонію (амоній хлористий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.