Фторид амонію (амоній фтористий)

186.00 грн (ціна за 1 кг)

Амоній фтористий – це безбарвні кристали з хімічною формулою NH4F, які добре розчиняються у воді. За своїми фізичними властивостями фторид амонію належить до гігроскопічних кристалів гексагональної сингонії з просторовою групою P 6mc та параметрами Z = 2, c = 0,7165 нм та a = 0,4439 нм. Отже, структура фтористого амонію нагадує водяний лід. Амоній фтористий є єдиною сполукою, яка має унікальну властивість – здатність формувати спільні кристали з простою водою.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Фторид амонію

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній фтористий. У нас можна купити фторид амонію оптом за доступною ціною. Амоній фтористий має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна амонію фтористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амонію фтористого по всій території України. Ціна амонію фтористого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі фториду амонію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Використання  амонію фтористого

Амоній фтористий активно використовується як один з основних реагентів при проведенні хімічних реакцій. Цей реактив швидко розчиняється у воді навіть при температурі -27,4 °С, при цьому виділяючи специфічний кристалогідрат NH4F•H2O. Варто зазначити, що отримані хімічні розчини мають дуже слабокислу реакцію, яка виникає через гідроліз. Амоній фтористий при підвищеному температурному діапазоні швидко розкладається. Фторид амонію легко вступає в хімічні реакції з кислотами та лугами, що дозволяє створювати нові хімічні сполуки. Сьогодні амоній фтористий використовується у різних галузях економіки. Особливо широке застосування дана речовина знайшла у якості компоненту для очищення труб або котлів. Готові розчини, до складу яких входить амоній фтористий, найчастіше використовують у нафтовій галузі. Фторид амонію застосовується для збільшення нафтовіддачі окремих свердловин, а також для швидкого промивання нафтогонів. У медичній сфері ця субстанція виконує роль дезінфекційного агента під час виробництва спирту. Крім того, фтористий амоній є дієвим промисловим антисептиком та ефективним антикорозійним засобом.

Амоній фтористий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній фтористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фторид амонію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва ammonium fluoride, neutral ammonium fluoride
Хімічна формула NH4F
Назви-синоніми амоній фтористий, амонію фторид

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фторид амонію (амоній фтористий) за вигідною ціною, також замовити Фторид амонію (амоній фтористий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.