Селітра аміачна (нітрат амонію, амоній азотнокислий)

21.90 грн (ціна за 1 кг)

Амоній азотнокислий (нітрат амонію, амонійна/аміачна селітра) – сіль азотної кислоти, хімічна кристалічна сполука, гігроскопічна, без запаху, білого кольору (кристали безбарвні). При нагріванні добре розчиняється у воді зі сильним поглинанням тепла, також ця речовина розчинна в, піридині, метанолі та етанолі. Формула – NH4NO3.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Селітра аміачна

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності високоефективне мінеральне добриво аміачна селітра. У нас можна купити аміачну селітру оптом за доступною ціною. Аміачна селітра має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна нітрату амонію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень. Доставка товарів можлтва по всій території України. Ціна аміачної селітри також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі нітрату амонію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.  

Амоній азотнокислий є сильним окисником. Його суміші з горючими матеріалами (вугілля, рідкі вуглеводні тощо) активно горять, при створенні певного імпульсу детонують. Вперше нітрат амонію був отриманий у 1659 році Глаубером. З тих пір стали застосовуватися різні методи його отримання, серед яких: взаємодія безводного аміаку і концентрованої азотної кислоти, розчинення природного апатиту в нітратній кислоті, високоефективне амфотерне отримання, методи Габера (синтез аміаку з азоту і водню) та Одда (нітрофосфатний). Аміачна селітра - це азотне добриво, сумарний вміст азоту котрого становить близько 34 %. Речовина дуже гігроскопічна, і щоб швидко не сорбувалася грунтом, до неї включають добавки, що поглинають вологу: мелений вапняк, крейду, фосфоритне борошно, фосфогіпс.

нітрат амонію формула

Застосування азотнокислого амонію

Аміачну селітру активно застосовують у різних промислових сферах. Це і машинобудування, і металообробка. Це також виробництво медичних препаратів, композитів і деякої кераміки. Крім того, амоній азотнокислий широко використовують у хімічній галузі, в целюлозно-паперовому виробництві та гірничодобувній промисловості. Найбільший відсоток цієї речовини, все ж, йде на потреби сільського господарства і створення вибухових засобів.

Амонійна селітра є добре розчинним мінеральним амонійно-нітратним висококонцентрованим добривом з високим коефіцієнтом ефективності. Використання її в цій ролі можливе двопланове: або як самостійне азотне добриво, або як вихідна речовина для приготування інших підживок рослин (змішування з калійними і фосфорними добривами). Внесення аміачної селітри в ґрунт покращує врожайнісь культур. Вибухові властивості нітрату амонію, що йде на добриво, а також сильне поглинання вологи і злежування нейтралізуються шляхом додавання спеціальних компонентів, наприклад, карбонату кальцію. 

Головне завдання аміачної селітри – активне насичення рослин азотом. Внесення її можливе під більшість агрокультур на будь-яких типах ґрунту – всюди спостерігається висока азотозасвоюваність. Щоправда, кожен ґрунт вимагає правильного підживлення. Так, на легкі землі амонійну селітру варто вносити перед сівбою під культивацію, в той час, як некислі ґрунти можна удобрювати постійно.

Як елемент вибухових речовин (амоналів), аміачна селітра має широке поширення в гірничій галузі. Її змішують з різними вуглеводневими горючими матеріалами, іншими вибуховими сполуками, а також багатокомпонентними сумішами (дизельне пальне, гідразин, Акванал, Амоніт, Детоніт, алюмінієва пудра тощо).

Залежно від того, де передбачається застосування речовини, вибирається одна з двох марок: А – для промисловості, Б – для аграрної галузі.

Нітрат амонію після внесення в грунт розчиняється, амонійний азот поглинається грунтом внаслідок обмінних реакцій, нітратний азот вступає у взаємодію з катіонами грунтового розчину. В підзолистих ґрунтах, які характеризуються недостатньою кількістю катіонів у розчині, може спостерігатися при цьому окислення грунту. Амонійна частина селітри може нітрифіціюватися, що також викликає окислення середовища. На чорноземних та інших грунтах нейтрального та лужного ряду таке явище не помічається.

Азотнокислий амоній використовують під усі культури у всіх землеробських зонах при основному внесенні в рядки під час посіву і в якості добрива. При рядковому внесенні під картоплю, буряк тощо, хороший ефект виходить при одночасному внесенні з фосфором і калієм. Використовують це добриво також для підживлення озимих зернових і просапних культур. Нітратна частина аміачної селітри створює небезпеку міграції азоту по площині посіву. Тому на легких грунтах, у зоні достатнього і надмірного зволоження, при зрошенні як основне добриво селітру аміачну рекомендують вносити навесні під час передпосівної обробки грунту. Але найбільшою мірою ймовірність втрати азоту за рахунок вимивання зменшується при використанні нітрату амонію в якості підживлення, призначеного для періоду максимального споживання рослинами.

Аміачну селітру купити

Якщо Вам потрібно купити оптом аміачну селітру, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на аміачну селітру, а також умов оплати та доставки по Україні допоможуть вирішити наші менеджери. Аміачну селітру та інші добрива ви можете оперативно купити в Україні та вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail усі додаткові питання. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва ammonium nitrate
Хімічна формула NH₄NO₃
Назви-синоніми нітрат амонію, азотнокислий амоній, амонійна сіль азотної кислоти, амонійна селітра, аміачна селітра

Вага

фасування 1000 кг

мішок 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Селітра аміачна (нітрат амонію, амоній азотнокислий) за вигідною ціною, також замовити Селітра аміачна (нітрат амонію, амоній азотнокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.