Пошук
Гідразин сірчанокислий (сульфат гідразину)

870.00 грн

Гідразин сірчанокислий (сульфат гідразину)

870.00 грн (ціна за 1 кг)

Гідразин сірчанокислий (гідразину сульфат) – безбарвні кристали ромбічної системи. Гідразину сульфат розчинний у воді (2,95% при 22 °С), не розчиняється в етиловому спирті. Сильний відновник. Дуже отруйний і вимагає при роботі використання засобів хімічного захисту.

Артикул: 01357. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гідразин сірчанокислий. У нас можна купити гідразин сірчанокислий оптом за доступною ціною. Сірчанокислий гідразин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна гідразину сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гідразину сірчанокислого по всій території України. Ціна гідразину сірчанокислого також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі гідразину сірчанокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості гідразину сірчанокислого

  • температура кипіння    254 °С;
  • масова частка основної речовини, % не менше    99,46;
  • масова частка нерозчинних у воді речовин, % не більше    0,0012;
  • масова частка заліза, % не більше    0,0003;
  • масова частка хлоридів, % не більше    0,001;
  • вміст важких металів, %, не більше    0,0003;
  • залишок після прожарювання (SO4),%, не більше   0,05.

Гідразин сірчанокислий (гідразину сульфат) можна отримати окисленням сечовини розчином гіпохлориту натрію з подальшою обробкою отриманого гідразину сірчаною кислотою, або з чистого гідразину гідрату.

Застосування сульфат гідразину

Гідразин сірчанокислий (гідразину сульфат) використовується в наступних галузях:

• неорганічної хімії;
• в неорганічному аналізі;
• у титриметричному аналізі тощо.

У медицині, спеціальна фармацевтична субстанція даного реактиву, використовується при лікуванні неоперабельних поширених прогресуючих форм, рецидивів і метастаз злоякісних пухлин – раклегенів (особливо недрібноклітинний), молочних залоз, шлунку, підшлункової залози, гортані,саркоми м’яких тканин, фібросаркоми, нейробластоми, лімфогранулематозу, лімфосаркоми(монотерапія або у складі поліхіміотерапії).

Якщо Вам потрібно купити оптом гідразин сірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат гідразину, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

гідразин сірчанокислий

Залишіть відгук до товару “Гідразин сірчанокислий (сульфат гідразину)”