Пошук
Діамофоска

14.10 грн

Sklad
Sklad

Діамофоска

14.10 грн (ціна за 1 кг)

У наш час це добриво виготовляється двох видів, що відрізняються концентрацією головних компонентів: 10:26:26 і 9:25:25. Першою цифрою позначається кількість азотистих сполук, другою – фосфору, третьою – калію. Зазначимо, що варіант 10:26:26 популярніший, ніж 9:25:25.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності діамофоска. У нас можна купити діамофоску за доступною ціною.  Діамофоска має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна  діамофоски Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку діамофоски по всій території України.  При купівлі  діамофоски оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Діамофоска (ДАФК, діамонійфосфат) – це універсальне високоефективне комплексне мінеральне добриво, яке містить найважливіші для різних сільськогосподарських насаджень речовини: азот, фосфор і калій. Два останніх інгредієнти становлять, як правило, по 26 % від загальної маси, решта припадає на азотно-аміачну частину. Крім того, в його складі присутні сірка, магній, цинк, залізо і кальцій, що рівномірно розподілені по гранулах.

ДАФК не тільки інтенсифікує ріст, але і є запорукою рясного цвітіння та плодоношення, прискорює дозрівання й покращує смак продукції. Найбільш позитивний ефект спостерігається при підживленні таких культур, як помідори, перець і огірки. Якщо своєчасно і правильно використовувати діамофоску, плоди будуть великими, соковитими і правильної форми, а урожай, на загал – щедрим.

Азот, що перебуває у складі цього МД, має амонійну форму. Це мінімізує втрати в результаті таких факторів, як випаровування, вивітрювання та вимивання. З огляду на зазначене, значна кількість азоту проникає до кореневої системи, живлячи її і, таким чином, прискорюючи ростові процеси та розвиток.

Фосфору характерна оксидна форма. Це забезпечує успішне засвоєння і ґрунтом, і насадженнями.

Зовнішній вигляд

Діамофоска – це гранульоване добриво. Гранулам властиве рожеве забарвлення.

Переваги

ДАФК має багато плюсів, серед яких:

– однорідне розміщення компонентів по гранулах, що забезпечує високі практичні результати;

– універсальність, великий спектр застосування;

– оперативний вплив на рослини. Досягається завдяки амонійній формі азоту і вмісту кисню в фосфатах, який розщеплює фосфор, збільшує швидкість його всмоктування, руху і розподілу в ґрунті. Це пояснює ще одну перевагу – можливість використовувати діамофоску в будь-який ростовий період (і навесні, і восени, і як підживку);

-збільшення періоду збереження плодів. Якщо взяти, наприклад, картоплю, то вона може зберігатися за умови обробки цим добривом до наступного врожаю;

– нейтральність, а відтак і можливість застосовувати на будь-яких типах ґрунтів, зокрема і на кислих, без задіяння вапна, на суглинних, піщаних ґрунтах та ін.;

– доступна вартість як на оптові партії товару, так і на роздрібні;

– безпека для людського організму, оскільки накопичення нітритів і нітратів у плодах не відбувається;

– легкість і простота застосування. Використання в будь-якому вигляді (і в сухому, і в рідкому, з розчиненням гранул у воді) не провокує жодних труднощів.

Норми внесення цього добрива варіюються, залежно від оброблюваних культур, періоду використання і типу ґрунту (закритий чи відкритий). Тому спочатку необхідно ознайомитися з цією інформацією – вона достатньо доступна на просторах інтернету.

Зберігання

Зберігати матеріал необхідно на складі або в підвалі, в приміщеннях з доброю вентиляцією. Варто уникати сусідства з харчовими продуктами.

Якщо Вам потрібно купити гуртом діамофоску, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на діамофоску, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

біг-бег 1000 кг, мішок 50 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Залишіть відгук до товару “Діамофоска”