Вологоміри зерна

Вологоміри зерна

Найважливішим параметром якості всіх зернових культур є вологість зерна. Для визначення рівня води, яка міститься в насінні, використовується вологомір зерна. На сучасному ринку представлено багато портативних приладів, за допомогою яких можна виміряти вологість зернових культур. Вони відрізняються способами вимірювань, точністю визначення вологи, конструкцією апарату, можливостями програмного забезпечення.

За допомогою даного приладу вологість зерна визначається за короткий проміжок часу – процедура триває від однієї до декількох хвилин, а результат можна побачити на індикаторі. Дане обладнання працює на батарейках. Вологоміри зерна – прості та надійні в експлуатації. У продажу є вологоміри для роботи з різними обсягами продукції: наприклад, фермери зможуть купити собі вологомір простої моделі, яка визначає вологість всього декількох аграрних культур, тоді як зернотрейдери або виробники сортового насіння можуть придбати прилад, запрограмований для визначення рівня вологи десятків  видів зернових культур – пшениці, кукурудзи, гречки, сої, бобів, гороху, проса, соняшнику, нуту, ріпаку, рису, ячменю, люцерни, жита та інших. Вологомір зерна можна використовувати у будь-яких виробничих умовах.

Провести експрес-вимірювання вологості зернової, бобової або олійної культури можна після збору врожаю, після обмолочення та просушування зерна, при закладці насіння на зберігання, перед розмелюванням зерна на борошно. Вологоміри зерна використовують у фермерських господарствах, на елеваторах, на сортовипробувальних станціях, в агропромислових компаніях, які спеціалізуються на вирощуванні сортових культур, у лабораторіях хлібоприймальних пунктів.

Фахівці підприємств, що займаються вирощуванням, зберіганням та переробкою зерна, знають, як важливо контролювати вологість зернової продукції. Від рівня вологості насіння сільськогосподарських культур залежить поживна цінність зерна, придатність культури до подальшої переробки, зберігання, посіву. При надмірній вологості зерно гниє, тоді як висушений посівний матеріал може зберігатися без втрати своїх якостей протягом тривалого часу.

Купивши зручний портативний вологомір зерна в компанії Система Оптимум, можна бути впевненим у високій якості свого зерна, завжди бути конкурентоспроможним на ринку зернової продукції.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.