Вологоміри деревини

Вологоміри деревини

Якість виробів з деревини залежить від вологості дерев'яної заготовки. При надлишку вологи деревина псується, при недостатній вологості дерев'яний виріб деформується, покривається тріщинами. Для визначення кількісного вмісту води в дерев'яних заготовках використовують спеціальний пристрій – вологомір деревини.

Виробники пропонують аналізатори вологості двох видів: одні дозволяють вимірювати вологість проникаючим способом, інші визначають безконтактним (неруйнівним) методом. У першому випадку прилад за допомогою спеціальної голки встромлюється у деревину, у другому випадку вимірювання проводиться без ушкодження поверхні дерев'яного виробу чи будматеріалу.

За допомогою аналізатора вологості (вологоміра) швидко і точно визначають наявність вологи в деревині (її кількісну характеристику). В технології деревообробки вологість розраховується, як відношення маси вологи, яка міститься в деревині до її маси в абсолютно сухому стані. Деревину в абсолютно сухому стані отримують за допомогою її висушування при температурі 1030С до стану коли її маса перестає змінюватися (із заданою точністю). Своєчасний контроль вологості деревини є одним із головних критеріїв, що дозволяє виготовляти якісну продукцію із неї.

Вологоміри деревини незамінні в цехах з виробництва меблів, паркету, дерев'яних гойдалок, альтанок, будинків із брусів. Такий прилад має бути серед інструментарію у столярів, теслярів, паркетників, різьб`ярів по дереву та інших спеціалістів, які працюють з деревом. Лише з таким приладом можна бути впевненим у високій якості сировини для виготовлення заготовок та готових виробів з різної деревини.

Сучасні вологоміри деревини визначають вологість в різних її породах, зокрема: ялина, сосна, бук, клен, дуб і багатьох інших порід, у тому числі й дуже цінних. Даний аналізатор можна використовувати для визначення рівня вологості в деревостружкових плитах, паркеті, стружці, тирсі.

Виробники аналізаторів вологості деревини пропонують споживачам різні види вологомірів – всі ці портативні прилади легко і зручно використовувати. Деякі моделі професійних вологовимірювальних приладів додатково визначають вологість повітря. Такий аналізатор допомагає контролювати не тільки вологість сировини, а й визначає вологість у виробничих приміщеннях, на складах, де зберігається продукція. Вологоміри деревини прекрасно зарекомендували себе як у масовому виробництві, так і при індивідуальному використанні.

Якщо Ви зацікавлені виготовляти якісні меблі, паркет, столярні вироби з деревини, тримайте вологість деревини під контролем! Купуйте надійні, високоточні вологоміри деревини на сайті компанії Система Оптимум!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.