Ваги технічні

Ваги технічні

Важко уявити сучасне життя без вимірювальних приладів. Ми постійно з різною метою зважуємо як не продукти харчування, то предмети побуту, як не себе, то своїх малюків, а також автомобілі, тварин, ліки та багато іншого. Тому ваги є важливою частиною повсякденного застосування, як побутового, так і промислового. Один з найпоширеніших видів ваговимірювальних пристроїв – технічні ваги.

Застосування технічних ваг

Застосування технічних ваг – широке. Вони часто виступають лабораторним обладнанням, що визначає масу проб і зразків. Це переважно настільні ваги, з платформою і дисплеєм, які незамінні в торгівлі та закладах громадського харчування, в поштових відділеннях та на виробництві. Необхідно виконати контроль значень маси (верхнього і нижнього)? Будь ласка! Потрібно якісно зробити фасування готової продукції? Немає проблем! Хочете зважити медпрепарати чи хімічні речовини? Технічні ваги – до Ваших послуг!

У зв'язку з широтою застосування для позначення технічних ваг часто використовують синоніми: настільні, фасувальні, харчові, кондитерські, порційні, торгові, поштові, рахункові та інші, відповідно до зважувальних предметів/продуктів/речовин.

Види і особливості технічних ваг

За основною класифікацією ці прилади поділяються на ваги аптечні та власне технічні. Також вони можуть бути механічними і електронними. Особливою популярністю користуються лабораторні електронні ваги з максимальним навантаженням до декількох кг і точністю до 10 мг. До їх визначальних характеристик належать такі параметри:

- компактні розміри;

- можливість автономної роботи;

- легкість експлуатації, відсутність необхідності в спеціальних знаннях і навичках;

- середня ціна.

Сучасні технічні ваги часто мають низку додаткових функцій, як наприклад:

- енергозбереження;

- стабільність зважування;

- обнулення маси тари;

- рахунковий режим;

- визначення ціни товару;

- корекція нуля;

- цифрові фільтри;

- інтерфейс для підключення до зовнішніх джерел зберігання і переробки інформації (комп'ютер, принтер...) і багато інших.

Усе це передбачено для максимальної зручності користувачів, економії часу і досягнення точних результатів.

Щоб вибір ваг був правильним...

Якщо Ви підшукуєте хороший ваговимірювальний прилад, перед тим як купити ваги технічні, приділіть трохи уваги їхнім основним характеристикам: гранична вага продуктів, похибка вимірювання, комплектація додатковим функціоналом, габаритні розміри, тип дисплею тощо.

Технічні ваги від ПП Система Оптимум – це запорука високої якості, комфортного застосування та доступної ціни. Замовляйте! Доставка по Львову безкоштовна, по Україні – згідно з тарифами перевізників.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.