Вакуумні насоси

Вакуумні насоси

Вакуумні насоси – пристрої, призначені для відпомповування газу або пари до певного рівня тиску (забезпечення технічного вакууму). Для чого це потрібно? Щоб забезпечити оптимальну працездатність, функціонування, збереження багатьох пристроїв, механізмів, продуктів тощо, а деякі процеси взагалі зробити можливими. Далі про все по порядку.

У наш час вакуумування застосовується в різних сферах діяльності, де є необхідність створити в певному просторі розрідження. Виконати таке завдання допомагає насос вакуумний, який відкачує різні газоподібні середовища (проводить дегазацію).

Найбільшого поширення вакуумні насоси отримали в промисловості. За їхньою допомогою можна зневоднювати і висушувати (медицина, фармацевтика, текстильне виробництво, харчопром). Без них неможливо виготовляти деякі полімерні вироби і монолітні металеві розплави (металургія). Вони є важливим технологічним елементом холодильних контурів. Ці прилади активно застосовуються також при виробництві будматеріалів, у хімічній, нафтогазовій, електротехнічній та інших сферах промисловості.

У побуті обійтися без вакуумних насосів не менш складно. Завдяки їм вдається полегшити роботу гальмівної системи автомобіля і тим самим знизити навантаження на водія. Збільшити термін зберігання харчових продуктів, знизити об’єм речей для зберігання, оптимізувати кондиціювання повітря – з цим і багато чим іншим Вам допоможе без проблем впоратися вакуумна помпа!

Залежно від потреб споживача, можливе конструювання різних модифікацій насосів. Найпоширеніші типи: пластинчасто-роторні, водокільцеві, мембранно-поршневі.

Пластинчасто-роторні вакуумні насоси передбачають наявність ротора на валі електродвигуна. Швидкість відпомповування – не надто велика. Підходять найбільше для закритих невеликих систем низької глибини.

Водокільцеві насоси утворюють область зниженого тиску шляхом занурення обертового ротора в рідке середовище. До основних їхніх переваг можна віднести: резистентність, конструктивну простоту, відсутність олійних домішок у відпомповуваному газі.

Мембранно-поршневі насоси працюють на основі стиснення газоподібного середовища гнучкою мембраною, що не пропускає молекули газу. Вони практично безшумні та універсальні в плані середовища, що транспортується, унеможливлюють утворення іскор, за рахунок чого їх активно використовують для перекачування вибухо- і пожежонебезпечних середовищ.

І в побуті, і в промисловості застосовують й інші типи вакуумних насосів з різною продуктивністю, глибиною вакууму, об’ємом, габаритами та іншими характеристиками.

У нашій компанії Ви можете купити вакуумний електронасос необхідної модифікації. Він буде виготовлений з урахуванням державних вимог і міжнародних нормативів. Продукція, представлена в каталозі, має високу якість, багатофункціональна і надзручна в експлуатації.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.