Сита лабораторні

Сита лабораторні

Необхідно відділити грудкоподібні елементи від сипкого складу, визначити наявність сторонніх домішок і пошкоджень від шкідників у сировині, виміряти крупність та якість борошна, виконати гранулометричний аналіз? Тоді вам знадобляться сита лабораторні! Вони допоможуть виконати перераховані завдання максимально оперативно, точно і якісно.

Лабораторні сита – інвентар, який використовується в різних галузях промисловості (харчова, хімічна, фармацевтична, будівельна та ін.) з метою просіву речовин сипкого і порошкоподібного вигляду для подальшого їх аналізу чи обробки. Сита активно застосовують у наукових, дослідницьких і проектних установах. Їх можна використовувати як вручну, так і в складі ситового аналізатора. Кількість необхідних сит, а також розмір і форма комірок залежать від умов виконуваного аналізу.

Сучасні сита – це вироби діаметром 200 і 300 мм, висотою 50 мм. Для виготовлення каркасу застосовуються переважно нержавіюча сталь, маловуглецева сталь, оцинкований метал. Комірки можуть мати прямокутну або круглу форму, представлені в широкому розмірному діапазоні.

Огляд лабораторних сит 

Пропонуємо вашій увазі різні сита, з яких ви гарантовано підберете оптимальний варіант для вашого виробництва.

Металопробивні сита СЛП-200 мм. Призначення: розподіл елементів речовини за розміром частинок, сортування і сепарація зерноподібної сировини, просіювання коксу, вугілля, руд металів. Підходять для застосування в цехах дрібносерійного виробництва і лабораторіях загальнопромислового призначення.

Робоча поверхня – плоска, вироблена з перфорованого полотна, поміщена в обичайку. Діаметр – 200 мм, висота – 50 мм.

Металоткані сита СЛМ-200 мм. Призначення: визначення гранулометричного складу вручну або в якості елемента аналізатора.

Робоча поверхня – плоска, вироблена з дротяної нержавіючої сітки або латуні, вміщена в обичайку. Діаметр – 200 мм, висота – 50 мм.

Шовкові сита СЛШ-200 мм. Призначення: розподіл матеріалу на складові за розміром частинок, сортування і сепарація насіння. Використовуються в дрібносерійному виробництві та  агальнопромислових лабораторіях.

Робоча поверхня – плоска, вироблена з шовкового полотна, вміщена в обичайку з нержавіючої сталі або оцинкованого металу. Діаметр – 200 мм, висота – 50 мм.

Детальні характеристики всіх сит – у каталозі сайту.

Зазначені вище лабораторні сита мають низку беззаперечних переваг:

1. Бездоганна якість кожного виробу, оскільки виготовлення відбувається згідно з ДСТУ та ТУ.

2. Широка варіативність діаметру і висоти обичайки.

3. Надійність конструкції і, як результат – тривалий термін експлуатації.

4. Точність виконуваної роботи.

5. Можливість просівати харчові продукти.

6. Візуальна можливість контролювати величину комірки, завдяки наявності позначок із зазначенням розміру.

7. Реальність заміни окремих зношених деталей (сітки або несучої конструкції).

Купити сита лабораторні оптом чи в роздріб можна онлайн у ПП Система Оптимум з доставкою по всій Україні або відвідавши офіс компанії у Львові. Ціни на всі моделі – доступні, а висока якість матеріалів і виконання дозволить застосовувати сита протягом тривалого періоду. Замовляйте!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.