Стерилізатори медичні та лабораторні

Стерилізатори медичні та лабораторні

У медичній практиці важливу роль відіграють дезінфекція та стерилізація інвентарю, посуду та інструменту. Ці процеси дозволяють запобігти поширенню внутрішньолікарняних інфекцій від пацієнта до пацієнта і персоналу. Для їх виконання використовують спеціальне обладнання – медичні стерилізатори.

Важливо спочатку пояснити різницю між дезінфекцією і стерилізацією. Дезінфекції підлягають абсолютно всі предмети та інструменти, що перебувають у контакті з пацієнтом, з метою знищення патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. Стерилізацію, в свою чергу, проводять тільки тих виробів, які дотикалися до рани, контактували з кров'ю, ін'єкційним препаратом або передбачається контакт зі слизовою. Мета – вбити всі, без винятків, мікроорганізми.

Отже, що ж являє собою стерилізатор? Медичний стерилізатор (апарат для стерилізації) – це спеціальне обладнання у вигляді сушильної шафи, в якому протягом певного часу і під впливом заданого діапазону температур перебуває інвентар, який потребує термічної обробки. Без нього не обійтися при необхідності проведення операцій, медичних оглядів. За його допомогою обробляють найрізноманітніші медматеріали та фізіотерапевтичне обладнання.

Сьогодні для дезінфекції та стерилізації медичних виробів застосовують різні види стерилізаторів: ультрафіолетові, плазмові, газові, сухожарові. Найпоширеніші – повітряні, парові. Також існують класифікації за способом завантаження (вертикальні та горизонтальні) і розміром (настільні та колонні). Спосіб завантаження, як і вид впливу, ви можете вибрати при купівлі стерилізатора.

Хороший медичний стерилізатор – це обладнання:

- виконане з жаростійких матеріалів;

- з надійною термоізоляцією для швидкого виходу на необхідний режим;

- високоефективне;

- таке, що не потребує багато часу для виконання процесу;

- з правильною внутрішньою циркуляцією повітря задля досягнення рівномірного нагрівання і стабільної роботи;

- безпечне і для інструментів, і для персоналу, і для довкілля;

- таке, в якому передбачене аварійне відключення і блокування при відхиленні від температурного режиму;

- економне, з низьким рівнем споживання електричної енергії;

- оснащене автоматикою, панеллю керування і елементарне в експлуатації для точного контролю процесу і спрощення роботи медперсоналу;

- з можливістю виконання, в разі необхідності, ремонту, легкого монтажу/демонтажу блоку управління.

Стерилізатор ГП-20 - це один з видів медичної техніки, основне завдання якого полягає в знищенні всіх форм бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів за допомогою створення високої температури всередині камери.

Стерилізатор повітряний ГП-20-01 розроблений спеціально для стерилізації виробів медичного призначення шляхом впливу гарячого повітря заданої температури протягом заданого часу. Може бути використаний для дезінфекції і сушіння. Вироби, що підлягають стерилізації, повинні витримувати відповідну температуру і бути призначені для процесу сухоповітряної стерилізації.

Стерилізатор ШС-80 - шафа сушильно-стерилізаційна (сушильна) з мікропроцесором (стерилізатор сухоповітряний). Призначається для сушіння і сухоповітряної дезінфекції скляного та металевого посуду, термостійких шприців, хірургічного та іншого інструменту.

Купити медичні та лабораторні стерилізатори можна у ПП Система Оптимум. У каталозі представлена винятково оригінальна продукція, весь асортимент обладнання сертифікований. Моделі з тих, що користуються чималим попитом, наступні: ГП-20, ГП-40, ГП-80 і ШС-80. Ви можете вибрати розміри і характеристики, які будуть максимально відповідати вашим вимогам і потребам.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.