Спектрофотометри ULAB 101, ULAB 102

Спектрофотометри ULAB 101, ULAB 102

Спектрофотометри – спеціальні пристрої, які застосовуються як основні прилади в спектрофотометрії для визначення співвідношення двох потоків оптичного випромінювання. Один з них при цьому спрямований на досліджуваний зразок, а другий в якійсь мірі зі зразком взаємодіє. Прилад дає можливість вимірювати різну довжину хвиль, завдяки чому в результаті дослідження можна отримати досить широкий спектр взаємодії потоків. Найчастіше з його допомогою вивчають кількісні показники пропускання і світловідбивання. На сьогодні існують різні види спектрофотометрів з більше чи менше відмінним призначенням. Вони можуть працювати з великим діапазоном довжин хвиль: від ультрафіолету до інфрачервоного випромінювання. Знаходять застосування в колориметрії, поліграфії, спектральному аналізі тощо. Неймовірно популярні в наш час спектрофотометри ULAB 101, ULAB 102. Далі – більш детально про кожен з них.

Спектрофотометр ULAB 101 З усієї лінійки приладів ULAB, які порівнюють вимірювання потоків випромінювання, ця модель єдина, де довжину хвиль необхідно ставити вручну. Але її позитивні сторони з лишком покривають цей момент, а саме: висока якість техніки, проста і надійна конструкція, значний функціоналізм. Пристрій активно застосовується в лабораторних умовах і різнопрофільних навчальних закладах при аналізі й експериментах. Внесений до держреєстру вимірювальних засобів України. Характерні особливості приладу:

- висока точність вимірювань;

- наявність досить великого рідкокристалічного монітора;

- можливість зчитування довжини хвиль безпосередньо з екрану;

- пам’ять, що зберігає до тридцяти груп результатів досліджень;

- зручне перемикання режимів у процесі роботи;

- виведення даних безпосередньо на принтер;

- місткий відсік для кювет; - простота зміни лампи без порушень співвісності;

- можливість вимірювати концентрацію х-зразків;

- розширення можливостей приладу за допомогою встановлення додаткового ПЗ.

Спектрофотометр ULAB 102 ULAB 102 – аналог моделей КФК-3-01, ПЕ 5400 і Unico 2100, оптичних пристроїв для визначення коефіцієнта пропускання, а також оптичної густини зразків у твердому і рідкому стані. Використовується в лабораторній аналітичній практиці при найрізноманітніших аналізах і обчисленнях. З його допомогою досліджують питну, природну, технічну воду і стоки, проводять тех. контроль сировини та готових продуктів у харчопромі, хімії і нафтохімії, фармацевтиці, металургії та ін. сферах. Так само, як і ULAB 101, ULAB 102 внесено до держреєстру вимірювальних засобів України. Характерні особливості приладу:

- збільшена стабільність вимірювань;

- наявність великого рідкокристалічного дисплея;

- пам’ять, що зберігає до п’ятдесяти груп результатів досліджень і до сотні градуювальних шкал;

- задання довжини хвиль програмно;

- автоматичне програмування темнового струму при зміні довжини хвилі;

- присутність режиму кількісного дослідження з розробкою і видачею градуювань.

Хочете купити спектрофотометр ULAB 101 або ULAB 102? Звертайтеся до ПП Система Оптимум! Компанія пропонує вигідні ціни та здійснює доставку в лічені дні по всій країні.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.