рН-метри

рН-метри

рН-метри – це пристрої, призначені для вимірювання водневого показника (кислотності). Відслідковуючи його, можна дізнатися концентрацію іонів водню в найрізноманітніших рідинах і матеріалах. Питна вода, продукти харчування і сировина для їх виготовлення, системи технологічних процесів – всюди можна відстежити рівень pН за допомогою правильного обладнання.

Розрізняють портативні та стаціонарні pН-метри. Перші – невеликих розмірів, зручні в транспортуванні і застосуванні в польових умовах. Другі призначені для безперервного контролю, як правило, характеризуються більш високою точністю вимірювань.

Огляд популярних рН-метрів

Як завжди в подібних випадках, коли справа підходить до купівлі обладнання, з'являється багато запитань щодо призначення, характеристик, моделей тощо. Вибір ускладнюється, якщо не знати, де дійсно варто купувати товар. Сотні пропозицій на десятках ресурсів збивають з пантелику.

Отже, перше, з чим ми вам допоможемо – визначимо зі сайтом, де варто купити рН-метр. Це сайт ПП Система Оптимум – компанії, яка вже багато років працює на ринку України і довела свою надійність на практиці.

Друге: ми підготували для вас короткий огляд популярних моделей, щоб, витративши кілька хвилин на вивчення нижче наведеної інформації, ви змогли зробити остаточний вибір.

Отже, представляємо вам найкращі рН-метри за співвідношенням ціна/якість:

Testo 205. Надійний портативний електронний прилад для вимірювання pH у харчовій сфері, а точніше, в напівтвердих середовищах (м'ясі, сирах, рибі тощо). Відзначається вологозахисним корпусом і наявністю змінного проникаючого обслуговуючого зонда з датчиками. Завдяки додатковому сенсору, є можливість виконувати точніші вимірювання.

• Testo 206. Ціла серія pH-метрів, що складаються з пристрою для рідин, приладу для напівтвердих продуктів і моделі з універсальним роз'ємом для під'єднання зондів.

• рН-150 МІ. Призначений для вимірювання концентрації іонів водню, Eh і температури у питній воді, розчинах, стоках, природних водах, харчових продуктах, об'єктах навколишнього середовища тощо. Підходить для застосування в стаціонарі і пересувних умовах. Ідеальний для медицини, фармацевтики, біології, хімічних центрів, косметології, металургії, сільського господарства. Це технологічна сучасна мікропроцесорна модель, яка не має гідних аналогів у співвідношенні ціни та якості.

• рН-301. Портативний рН-метр для різних галузей застосування. Заслуговує на увагу його універсальність щодо сумісності з електродами: поєднується практично з усіма типами. Виконаний з протиударного пластмасового корпусу.

• Checker (Hanna). Підходить для вимірювання рН у діапазоні 0-14 в умовах лабораторних і польових. Характеризується невеликою вагою і габаритними розмірами, сумісністю з різними типами комбінованих рН-електродів.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.