Пробовідбірники

Пробовідбірники

Жоден технологічний процес неможливий без контролю якості сировини. А про який контроль можна говорити, якщо не виконувати всі необхідні етапи, зокрема й відбір проб досліджуваного продукту? Молоко, м'ясо, олія, зерно, нафтопродукти, газ та інші сипкі, рідкі, в'язкі, тверді продукти в обов'язковому порядку проходять дослідження, які дозволяють визначити їхні властивості та характеристики. А щоб виконати аналіз, необхідно одержати зразок (пробу) за допомогою якісного приладу – пробовідбірника.

Отож, пробовідбірники – це компактні пристрої, призначені для відбору проб заданого обсягу в заданий час із резервуару. Залежно від конструкції, за їх допомогою можна отримувати зразки з одного рівня або відразу з декількох (якщо є така необхідність). Сьогодні існує багато різних видів, моделей і конструкцій пробовідбірників, що пояснюється широтою їхнього застосування.

Класифікації пробовідбірників

За вищезазначеним конструктивним виконанням пробовідбірні пристрої поділяються на моделі:

- точкового типу (забір зразка на заданому рівні в конкретний момент);

- багаторівневого типу (забір зразка одночасно з різних рівнів ємності);

- донного типу;

- автоматичного типу;

- секційні (стаціонарні).

Інші класифікації дають такі розподіли:

- відбірники проб з наскрізною проточною камерою і не наскрізні;

- переносні та стаціонарні;

- пошарові та не пошарові;

- для пасивного і активного взяття проби.

Сказати, що якийсь вид більш або менш затребуваний, буде неправильно, адже всі вони знаходять активне застосування в різних областях. Але оскільки найчастіше пробовідбірники застосовуються в нафтовій та харчовій промисловості, вважаємо за потрібне зупинитися ненадовго на приладах саме для цих галузей.

Пробовідбірник для нафтопродуктів ППН

ППН – яскравий приклад хорошого пробовідбірника. Це переносна модель, вироблена з метою отримувати зразки нафтопродуктів і спецрідин із залізничних і автоцистерн, а також зі стаціонарних резервуарів висотою до 3,5 (5,0) м. Використовується при прийомі, зберіганні і видачі. Виконаний зі сталі, має форму циліндра. До основних характеристик варто віднести стійкість до корозії та відсутність передумов для появи іскри.

Пробовідбірник для молока

Конструкція цього виду пристрою простіша. Відбірник виготовляється у вигляді трубки малого діаметру, виробленої з харчового алюмінію. Довжина залежить від конкретних умов застосування. Якщо передбачається відбір проб із фляги, оптимальною вважається величина в 0,66 м, якщо з цистерни – 1,35 м.

Купити пробовідбірники для нафти і молока можна на сайті компанії Система Оптимум. Наша компанія реалізує тільки надійне і високоточне обладнання для відбору проб, за допомогою якого виконувати контроль якості буде в рази простіше. Це прилади різних конструкцій і призначення.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.