Відсмоктувач медичний (хірургічний)

Відсмоктувач медичний (хірургічний)

Що може бути важливішим, ніж людське життя? Питання, звичайно, багатозначне і певною мірою філософське, але саме з нього ми вважаємо за потрібне розпочати цю статтю. Мова піде про таке сучасне обладнання, як відсмоктувач медичний. Його призначення і полягає в тому, щоб оперативно, без жодних зволікань рятувати людей шляхом вилучення з людського організму рідини, газу, дрібних тканинних частинок, мокротиння, крові, гною.

Медичні відсмоктувачі широко застосовуються при операціях, а також у постопераційний період, при ускладненнях у комі, в стоматологічних цілях, у гінекології, косметології. Вони обов'язкові в реанімаціях, терапевтичних відділеннях, амбулаторіях, каретах швидкої допомоги, реанімобілях, тобто там, де може з'явитися необхідність виконати відсмоктування рідини у пацієнтів. Є також моделі, що застосовуються в домашніх умовах. Від їхньої надійності та якості дуже часто залежить ефективність лікування, а в деяких випадках і саме життя хворого. Тому до вибору цього обладнання радимо поставитися зі 100%-ою відповідальністю.

Сучасні медичні відсмоктувачі можуть бути двох типів:

- хірургічні;

- переносні.

Також їх розділяють за рівнем шуму, фільтраційним потоком, величиною максимального вакууму, наявністю автоклаву. Врахуйте при купівлі, передусім, Вашу специфіку застосування.

Ми пропонуємо купити відсмоктувачі різних типів, вироблені згідно зі всіма нормами і вимогами. Це продукція відомих компаній-виробників медтехніки, яка користується попитом в усьому світі. Ви можете бути впевнені, що медичні відсмоктувачі від ПП Система Оптимум:

- мобільні та компактні, завдяки чому комфортні в експлуатації;

- працюють без відтворення високих шумів;

- не потребують багато часу на обслуговування;

- високоефективні, бездоганно виконують покладені на них завдання;

- гігієнічні.

Деякі моделі оснащені антибактеріальним фільтром. Це не дає можливості поширюватися інфекціям, захищає і пацієнтів, і персонал.

Широкий асортимент відсмоктувачів крові та інших рідин під час хірургічного втручання допоможе Вам вибрати оптимальний варіант. Можлива поставка спеціальних відсмоктувачів для реанімаційних відділень, стоматологічних та дитячих клінік, домашнього застосування. У нас тільки оригінальна продукція, яка супроводжується сертифікатами якості, що убезпечить Вас від купівлі підробленого товару.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.