Опромінювачі та лампи бактерицидні

Опромінювачі та лампи бактерицидні

Зараз, коли в країні в черговий раз сильно поширилася епідемія грипу, питання різноманітних способів захисту дуже актуальне. Кожен запобігає захворюванню, як може. З метою профілактики використовують всілякі медичні препарати, зокрема, роблять вакцинації, в хід йдуть народні засоби. Щоб не захворіти, уникають великих скупчень людей або відвідують такі в масках, частіше провітрюють приміщення, зволожують повітря і роблять вологе прибирання. Всі ці заходи обов'язкові, адже з грипом жартувати не варто. Але є ще один спосіб, який допомагає впоратися з проблемою – кварцування, для якого застосовують бактерицидні опромінювачі! Просто незамінний захід безпеки в період епідемії!

Що таке бактерицидний опромінювач?

Бактерицидні опромінювачі (кварцові, ультрафіолетові лампи) – це антимікробні пристрої відкритого типу, призначення яких полягає в знезараженні (дезінфекції) повітря і всіх поверхонь в приміщенні. Це електротехнічні апарати, до складу яких входить бактерицидна лампа, відбивач і кріплення. Діючий «інструмент» – прямі ультрафіолетові промені з бактерицидним ефектом. Їх діапазон близький до природного спектру сонячного УФ-випромінювання і становить 230-400 нм.

У багатьох кварцові лампи асоціюються із застосуванням у медустановах. Напевно, кожен хоч раз у житті, прийшовши до дверей лікаря в поліклініці, наштовхувався на табличку, щось на кшталт «перерва на кварцування 15 хвилин». Знайомо і Вам? Але поспішаємо Вас запевнити, що не тільки в медичних кабінетах необхідно проводити подібні процедури. У навчальних закладах (особливо в школах і дитячих садках), в офісах, виробничих цехах, а також вдома вони не менш важливі, наприклад, перед випискою малюка з пологового будинку або, як уже було сказано вище, в період епідеміологічної небезпеки.

Роль бактерицидних опромінювачів складно переоцінити, адже вони:

- рятують приміщення від вірусів, мікробів і бактерій;

- знищують пилових кліщів, клопів, а також інфекції, що переносяться домашніми тваринами;

- виконують профілактику і лікування шкірних захворювань;

- компенсують недолік вітаміну D у дітей.

Важливо: прямий вплив променів не всіх кварцових ламп допустимий на людину. Деякі моделі варто застосовувати тільки за відсутності в приміщенні людей.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.