Мікроскопи MICROmed (Мікромед)

Мікроскопи MICROmed (Мікромед)

Мікроскопи в наш час необхідні в багатьох галузях науки і життєдіяльності людини. Мова йде не тільки про медицину та біологію, з якими ми звикли пов'язувати це обладнання, але й про освіту, криміналістику і безліч інших сфер, де є необхідність проникнути в мікросвіт. Професійне застосування цих пристроїв настільки широке, що вже сьогодні важко знайти сферу діяльності, яка обходиться без них. До того ж, деякі галузі стрімко розвиваються саме завдяки оптичним приладам і цифровим технологіям.

Відповідно, таке широке застосування посприяло появі різноманітних видів мікроскопів, що відрізняються розмірами, потужністю, ступенем проникнення тощо від різних виробників. Гідний, такий, який яскраво виділяється на тлі аналогів – мікроскоп MICROmed.

Біологічні, стереоскопічні, бінокулярні мікроскопи MICROmed застосовують у лабораторіях медустанов, освітніх закладах, у біології, мінералогії, археології, приладоспорудженні, машинобудуванні та інших галузях науки.

Короткий огляд популярних мікроскопів MICROmed

XS-2610. Пристрій з вбудованим галогенним освітленням, яке за необхідності можна легко відрегулювати. Високоякісна оптика має напилення для корекції кольору, а також антиблікові та протигрибкові властивості. При виготовленні корпусу були застосовані ергономічні кислотостійкі сплави. У цієї моделі, як і в інших із серії, грубий і точний фокус.

XS-3320. Бінокулярна модель для проведення аналізу матеріалів у світлі в світлому полі. Як і в попередньому варіанті, оптичне скло має антиблікове, протигрибкове, кольорокорекційне напилення і вбудоване регульоване освітлення. До того ж, цей мікроскоп характеризується поліпшеними експлуатаційними даними. Має механізм, що блокує вертикальне переміщення, предметний столик із підшипниковим механізмом, м’який коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, низьке розташування і гвинтовий упор. Корпус зроблений з кислотостійкого сплаву з високими показниками ергономіки, а також з пластикових накладок.

XS-3330. Мікроскоп увібрав у себе всі переваги попередніх моделей. Його примітною властивістю можна вважати універсальний адаптер, який з’єднує тринокуляр з пристроями, що виводять відео- та фотоінформацію. Не менш зручну роль у використанні апарату виконує герметичність тринокулярного виходу. Завдяки їй запобігається «засвітка» зображень і проникнення пилу до оптичних елементів.

XS-5520. Функціональний мікроскоп, призначений для активного щоденного застосування. Двостороннє фокусування, бінокулярна насадка з поворотом на 360°, 1600х кратне збільшення! Додатково комплектується конденсором темного поля, ахроматичним і планахроматичним об’єктивами 40х, 60х, 100х, окуляром і відеокамерою.

XS-6220. Стереоскопічна модель, яка оптимально поєднує в собі функціонал і вартість. Оптика повністю закрита, скло видає чітке зображення. Металевий корпус масивний, стійкий до впливу кислих середовищ, має антигрибкове покриття.

Завдяки мікродослідженням загалом, і мікроскопам MICROmed зокрема, стало можливим виконання максимально точних аналізів у лабораторних умовах, удосконалення діагностичних досліджень. У цілому, вся науково-дослідна діяльність із появою сучасних технологічних мікроскопів отримала якісно новий виток розвитку.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.