Мішалка магнітна лабораторна

Мішалка магнітна лабораторна

Перемішати рідини з різною в’язкістю в однорідну масу – таке завдання систематично виникає в будь-якій лабораторії, чи то клінічній, експериментальній, чи в тій, що входить до складу якогось підприємства. Виконувати його швидко і якісно покликані магнітні мішалки. Мішалка магнітна лабораторна (магнітний шейкер/змішувач) – високоефективний в роботі й зручний в застосуванні сучасний пристрій для обробки досліджуваного середовища шляхом безперервного перемішування рідких речовин. З її допомогою можна легко і оперативно приготувати суспензію, емульсію або ж звичайний робочий розчин. Застосовується в установах медико-фармацевтичного спрямування, науково-дослідних інститутах, навчальних закладах, на фабриках і заводах... Є хорошим помічником в лабораторіях хімічних, біохімічних, мікробіологічних та ін. Сприяє різним видам синтезу та аналізу. Принцип роботи. Корпус кожного такого виробу комплектований магнітом, при обертанні якого створюється магнітне поле. Магнітне поле вступає в контакт з компактним циліндричним елементом, виконаним з феромагнетика і поміщеним в хімічно інертну оболонку-якір. Таким чином, сама мішалка з оброблюваними речовинами не контактує, доторкається до них тільки якір, який, щоб промити, знезаразити або замінити, не становить проблеми і не займає багато часу. У цьому, мабуть, і є головна перевага магнітної мішалки. Чому магнітний шейкер кращий? Переваг цього типу пристроїв, окрім згаданої, є ще безліч.

Це, по-перше, легкість і зручність експлуатації.

По-друге, підвищена безпека, якщо порівнювати з механічними приладами. Магнітний змішувач, на відміну від механічного, без проблем можна залишити без нагляду на деякий час.

По-третє, не забуваємо про легкість конструкції, ергономічність, компактність і мінімально створювані шуми.

Що ще важливо, так це свобода вибору. Така мішалка дозволяє використовувати різний лабораторний посуд практично будь-яких форм: різноманітні колби, склянки та ін. Можна з легкістю придбати саме той якір, який ідеально підійде для конкретного обсягу необхідної реакційної суміші. У деяких випадках магнітний шейкер взагалі стає єдино можливим варіантом. Наприклад, тоді, коли для механічного елементарно бракує місця при титруванні, застосуванні вакууму і в разі складної установки при поєднанні з холодильником, градусником і крапельною лійкою.

Види магнітних лабораторних мішалок

На сьогодні можна вибрати саме той варіант, який підійде вам за всіма параметрами, адже різних пропозицій предостатньо. Ви можете зупинитися на необхідній максимально можливій швидкості роботи, відповідних конструктивних особливостях (наявність, наприклад, штатива, нагрівальної платформи...), додатковому функціоналі (підігрівання, регуляція температурного режиму тощо).

Пропонуємо вашій увазі мішалки магнітні лабораторні від ПП Система Оптимум: компактна, але ефективна MST Velp Scientifica, зручна і продуктивна ММ-5, шейкер з підігрівом UOSLAB. Більшість виробів – зі зручним цифровим керуванням, створені з якісних матеріалів, згідно з вимогами стандартів. Загальні риси магнітних шейкерів від компанії Система Оптимум: висока продуктивність, комфортне застосування, безпека, точні результати, виконання завдань в мінімальні терміни плюс доступні ціни. З деталями про пристрої та умови їх придбання можна ознайомитися на нашому сайті.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.