Лабораторні прилади та обладнання

Лабораторні прилади та обладнання

У вас сучасна лабораторія? Ви позиціонуєте її як місце проведення точних інноваційних досліджень? Тоді ви розумієте, наскільки важливо, щоб виконувана робота відповідала заявленим високим критеріям. А як цього досягти? Правильно, потрібно забезпечити все на найвищому рівні. Персонал повинен бути професіоналом у своїй сфері, приміщення – обладнане за всіма нормами і вимогами, реактиви – застосовуватися тільки найкращі, а лабораторні прилади та обладнання – винятково надійні, технологічні та функціональні. Скажете, легко говорити, але не так просто зробити, адже все перераховане вимагає великих грошових витрат? На жаль, є така тенденція в наш час. Та що там говорити, завжди потрібно було багато вкладати, щоб досягати високих результатів. Але з іншого боку, якщо все організувати зі знанням справи, то можна істотно заощадити без найменшої шкоди роботі лабораторії.

У нашому випадку, якщо правильно вибрати постачальника лабораторного обладнання, то можна в рази скоротити витрати на якісну спеціалізовану техніку, зручну в роботі, високоточну і довговічну. Запитаєте, де купити лабораторні прилади та обладнання в бездоганній якості і за доступною ціною. В Україні таких компаній небагато, але вони є. Одна з найкращих – «Система Оптимум» – провідний постачальник лабораторного обладнання, меблів, хімічного посуду, сировини та реактивів для українських лабораторій і підприємств різних спектрів діяльності. В асортименті підприємства – найрізноманітніша спеціалізована техніка, яка відповідає необхідним нормам, надійна і функціональна. З її допомогою можна легко спростити роботу лаборанта і оперативно досягти бажаного результату. Великий каталог лабораторного обладнання та приладів від «Система Оптимум» містить такі товарні позиції:

- стерилізатори і автоклави;

- аналізатори якості зерна, молока, нафтопродуктів та ін.;

- дозатори; - пробовідбірники та щупи;

- лабораторні сита;

- вакуумні насоси і відсмоктувачі;

- дистилятори і бідистилятори;

- електроплити та колбонагрівачі;

- муфельні печі та сушильні шафи;

- термостати і водяні бані;

- морозильні камери;

- мікроскопи;

- опромінювачі і бактерицидні лампи;

- центрифуги та шейкери;

- різноманітні вимірювальні прилади та обладнання (радіометри-дозиметри, анемометри, вологоміри, ваги, манометри, люксметри, pH-метри, барометри, афрометри, газоаналізатори, пірометри, нітратоміри, іономіри, киснеміри, кондуктометри, рефрактометри, секундоміри і таймери, тахометри, фотометри і спектрофотометри, шумоміри).

Кожен товар представлений різними моделями, з яких легко підібрати ідеальний варіант для роботи саме вашої лабораторії. Купити лабораторні прилади та обладнання у «Система Оптимум» можна прямо зараз зручним для вас способом. Ви можете зв'язатися з представниками компанії за контактним номером і обговорити всі деталі в телефонному режимі. В такому випадку доставка буде виконуватися за допомогою зручного для вас перевізника. Також є можливість відвідати склад і виставковий зал підприємства у Львові, щоб перед покупкою побачити всі можливі варіанти і зупинитися на найбільш оптимальному. Замовляйте високоякісне і високоточне обладнання для лабораторії у «Система Оптимум»! Хороші ціни та довговічність роботи гарантовані!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.