Колбонагрівачі

Колбонагрівачі

Лабораторний колбонагрівач – це спеціальний прилад, призначений для рівномірного нагрівання розчинів і сумішей, твердих та/або рідких хімічних проб у круглодонних скляних колбах різного об'єму. Виступає як аналог електроплиток і магнітних мішалок, застосування яких, на перший погляд, здається більш економічним. Але останні не можуть гарантувати рівномірного нагрівання, що призводить до пошкодження зразка та передчасного виходу з ладу лабораторного посуду. Таким чином, поверхнева економія в кінцевому результаті дає чималий збиток.

Інша справа – колбонагрівачі. Вони забезпечують дбайливий і економний режим роботи, завдяки наявності нагрівального елементу не тільки знизу, а й навколо колби. Тим більше, сьогодні є можливість підібрати пристрій, який буде максимально повторювати форму використовуваного лабораторного посуду для оптимального нагрівання всіх поверхонь.

Колбонагрівач, до того ж, працює за дуже простим принципом. Готуєте колбу зі зразком, встановлюєте в місце нагріву, включаєте апарат і задаєте необхідні робочі параметри.

Колбонагрівачі: огляд популярних моделей

ЛНГ
: корпус + нагрівальний елемент + датчик температури + штатив + блок управління. Виготовляються зі сталі з порошковим покриттям, стійким до хімічних впливів. Нагрівання зразків можливе у колбах об’ємом 100-1000 мл. Температурний діапазон: 10-350°С. Мають вбудовані електрорегулятори температури, автоматично відключаються у випадку перегрівання.

LAB-FH: прилади на одну і три колби. Залежно від моделі, об’єм колб, які застосовуються, коливається від 250 мл до 1000 мл. Максимальна температура нагріву – 600 °С. Характеризуються компактною конструкцією, підвищеним робочим ресурсом. Спіраль нагріву виготовлена з нержавіючої сталі. Мають вбудований PI-контролер для точної підтримки заданої температури.

LOIP LH: одноколбові пристрої для роботи з лабораторними колбами об’ємом 250-1000 мл. Максимальна температура нагріву – 400°С, робоча температура плавно регулюється і точно підтримується.

Важлива риса – бездоганна терморегуляція, завдяки захищеності робочої поверхні склотканиною, виготовленню нагрівальної камери з термостійкої слюди і розташуванню в кожусі, термоізольованому від зовнішнього корпусу.

Особливості колбонагрівачів від компанії Система Оптимум

Усі перелічені вище колбонагрівачі мають характеристики, що забезпечують якісну та надійну роботу:

√ Добротна теплоізоляція.

√ Зручний регулятор температури.

√ Якісні матеріали, що використовуються при виготовленні.

√ Тривалий термін служби.

√ Доступна вартість.

Важливо: оскільки колбонагрівач – це електричний прилад, необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки, що стосуються роботи з будь-якими електроприладами. У разі найменших підозр на неправильний хід нагріву вимкніть пристрій, від’єднайте від електромережі, протріть, просушіть у природних умовах і приступайте до повторного застосування. Розбирати нагрівач колб самостійно не рекомендується, краще звернутися до фахівців.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.