Як очистити мікрохвильову піч лимонною кислотою?

Як очистити мікрохвильову піч лимонною кислотою?

Чи доводилося вам коли-небудь відмивати мікрохвильову піч всередині від різного роду забруднень? Якщо так, то ви не з чуток знаєте, наскільки складним зазвичай є це завдання. Щоб зекономити ваші сили та час, пропонуємо спробувати очистити мікрохвильовку за допомогою лимонної кислоти. Після першого ж очищення в такий спосіб на інші переходити не захочете, адже і сам процес легкий та нетривалий, і результат ідеальний, чого, власне, й хотілося б.

Тож як позбавити мікрохвильову піч від будь-яких забруднень? Візьміть посудину (миску, чашку тощо), налийте в неї 200 мл води й додайте 5-10 г лимонної кислоти. Помістіть посудину в мікрохвильовку, оберіть найбільш потужний режим й включіть техніку.

Скільки часу знадобиться для досягнення бажаного результату, залежить від інтенсивності забруднення. Виставте 10 хвилин роботи печі, а потім спробуйте, чи легко бруд видаляється зі стінок губкою. Якщо ні, можна включити прилад ще на кілька хвилин. Якщо так, потрібно протерти поверхні від бруду губкою або м’якою ганчіркою.

Зверніть увагу:

- при очищенні описаним способом варто уникати попадання надлишку вологи на решітки печі;

- коли мікрохвильова піч увімкнена, перебувати поруч з нею не рекомендовано.

Чи можна використати іншу кислоту? Можна, інші натуральні кислоти – теж добрий варіант для очищення. Однак лимонна кислота має низку переваг, серед яких: доступність і наявність на кухні практично у кожної господині.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.