Хлорид кальцію в медицині та косметиці

Хлорид кальцію в медицині та косметиці

Хлорид кальцію (кальцій хлористий) – це кальцієва сіль соляної кислоти. На вигляд – сильно гігроскопічна кристалічна маса білого забарвлення. У воді розчиняється добре, при цьому водним розчинам характерне замерзання при низькій t. У природному середовищі існує у вигляді мінералу антарктициту. Отримання відбувається при рекуперації аміаку: ця речовина виступає побічним продуктом содового виробництва. Належить до нешкідливих реактивів. Молярна маса – 111,08 г/моль, густина – 2,15 г/см³. Формула: CaCl2.

Хлористий кальцій застосовується в різних сферах: хімічній, будівельній, харчовій, нафтогазовій та ін. Одні з найважливіших напрямків його залучення – медицина і косметика.

Хлорид кальцію і медицина

Хлорид кальцію – це популярні ліки, які використовують при комплексних терапіях, спрямованих на різного роду хвороби. Зарахований до класу плазмозамінних матеріалів, оскільки відновлює кальцієвий баланс у рідкій частині крові (плазмі) при деяких патологіях та недугах. Йому характерний дезінтоксикаційний ефект, що обумовлює застосування при різних інтоксикаціях.

Коли його назначають найчастіше? При дефіциті кальцію в організмі: періоди вагітності, годування груддю у жінок, активні ростові процеси у дітей. Також при кровотечах, приступах астми і алергії. З огляду на те, що спектр хвороб, при яких він допомагає, досить широкий, цей препарат є універсальним учасником і профілактичних, і лікувальних заходів.

Дія і застосування при алергіях

Кальцій хлористий зменшує чутливість організму, силу спазму і подразнення. Він добре справляється з ангіоневротичними набряками, зменшує побічні явища, викликані іншими ліками, прибирає висипання і т.д. З такою метою прийом цього засобу може здійснюватися перорально. Також можливе внутрішньовенне введення. Інші способи неприйнятні, оскільки не є винятком некроз м’язів та шкіри. Ясна річ, що процес лікування повинен контролювати лікар.

Гінекологія. Тут хлорид кальцію у вигляді гарячих уколів допомагає зупиняти сильні маточні кровотечі.

Зверніть увагу! Цю субстанцію не можна назвати засобом миттєвої дії. Вона призначена для глибоких терапій і повинна бути задіяна спільно з іншими медпрепаратами.

Кальцій хлористий та косметологія

У професійних і домашніх косметологічних процедурах хлористий кальцій застосовується для поліпшення стану шкіри та волосся. З цими завданнями вводиться до складу різних косметичних засобів: пілінгів, скрабів, масок для волосся.

Він добре очищає шкіру обличчя, ніяк їй не шкодячи, а також нормалізує виділення жиру, звужує пори, прибирає комедони, робить дерму гладкою та пружною. На волосся діє, укріплюючи, робить його шовковистим, перешкоджає випаданню.

Використовуючи цю речовину, все ж, необхідно бути обережними. Оскільки з її допомогою підсушування епідермісу значне, суха і тонка шкіра відгукується на неї негативно: куперозами, еритемами, глибокими саднами і збільшеною пігментацією.

Хлорид кальцію – це універсальний і ефективний, а головне, безпечний матеріал для медицини та косметичної галузі. Тому і застосовується в зазначених сферах дуже часто. Дотримання нескладних правил допоможе і вам знайти цьому препарату оптимальне використання.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.