Газоаналізатори промислові та побутові

Газоаналізатори промислові та побутові

Почнемо з невеликого, але дуже необхідного для розуміння суті питання, екскурсу. У природі газ існує як у чистому вигляді, так і входить до складу різноманітних сумішей. Одне з найбільш насичених газом середовищ – літосфера – місце, де утворюються скупчення цього продукту у вільному стані. Це суміші вуглеводнів і азоту, вуглекислого газу і сірководню, водню, гелію, оксиду вуглецю, аргону тощо. І саме вони мають величезне промислове значення для людства.

Разом з тим, газ може нести небезпеку для життя людини. Тому дуже важливо випередити появу небажаних проявів. А виконати це завдання допомагають газоаналізатори.

Що таке газоаналізатор?

Газоаналізатор – це ручний або автоматичний пристрій, що визначає якість і кількість суміші газів, її компонентів. Це ефективний спосіб уникнення небезпечних вибухів, спровокованих ними пожеж, а також отруєнь та інших нещасних випадків на виробництві або в домашніх умовах. Сучасні моделі газоаналізаторів багатофункціональні, характеризуються надійністю і зручністю в експлуатації.

Газоаналізатор у житті людини та застосування його в промислових цілях

Пристрої для аналізу газу здобули широке застосування в у найрізноманітніших сферах промисловості та життєдіяльності людини. Так, за їхньою допомогою відстежують, скільки шкідливих речовин перебуває в повітрі, їх застосовують у системах контролю двигунів, котлів теплових електричних станцій, що регулюють горіння. Без газоаналізаторів не обійтися на небезпечних виробництвах хімічної промисловості, там, де є необхідність визначити витік у морозильно-холодильних камерах. Якщо газове, вакуумне обладнання негерметичне, якщо роботи вибухо- і пожежонебезпечні, передбачається застосування вогню, є необхідність дізнатися, який відсотковий вміст займистих газів. Аналізатори газу потрібні і в дайвінгу, щоб була можливість правильно визначити характеристики вхідного в балони для занурень газу.

Основні види газоаналізаторів

За способом управління розрізняють газоаналізатори з ручним і автоматичним контролем. Найбільше застосування з ручних аналізаторів отримали моделі абсорбції, які передбачають почергове поглинання елементів газової суміші різноманітними реагентами. Автоматичні пристрої визначають фізичні або фізико-хімічні дані самої суміші газів або її складових безперервно.

Також аналізатори газу діляться на 3 види за основною функцією:

1. Індикатори. Призначення: відображення якісної оцінки газової суміші шляхом відстеження наявності контрольованого компоненту. Індикатори, зазвичай, також відображають дані за допомогою лінійки.

2. Сигналізатори. Так само, як і індикатори, приблизно визначають концентрацію контрольованої складової. Особливою ж рисою є наявність одного або декількох порогів сигналізації.

3. Газоаналізатори. Суть же, власне, газоаналізаторів полягає у вимірюванні фізичних, фізико-хімічних даних газової суміші/кожного з її компонентів.

Асортимент газоаналізаторів від компанії Система Оптимум

Система Оптимум пропонує широкий спектр газовимірювальних приладів для визначення якості та кількості небезпечних речовин у повітрі. Це високостабільний газоаналізатор Testo 535 і серія компактних детекторів Testo 317, однокомпонентний переносний Дозор-С-П і стаціонарний Дозор-С, універсальний газоаналізатор УГ-2 і пристрої типу Аквілон.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.