Електроплити настільні

Електроплити настільні

Як часто у вас виникала потреба приготувати їжу за відсутності джерела газу? Може, траплялося таке в подорожі або на дачі, в офісі чи навіть удома? Який вихід знаходили із ситуації? Розкладали багаття на вулиці або бігли в найближчий маркет за черговою порцією фаст-фуду? Сьогодні це питання вирішується інакше. На допомогу приходять електроплитки (настільні, компактні електроплити). Де б ви не були, що б не хотіли приготувати, зможете зробити це просто і швидко! Тим більше, що асортимент електроплит на одну чи дві конфорки, а також їх якість і вартість сприяють придбанню.

7 «ТАК» на користь настільних електроплиток

1. Невеликі розміри. Настільні електроплити, завдяки мінімальним габаритам, можна встановити в будь-якому місці, навіть там, де, здавалося б, ніяка техніка вже не поміститься. Ідеальний варіант для маленьких кухонь, дачних будиночків, тимчасових споруд тощо.

2. Мобільність. Ця якість важлива в двох аспектах. По-перше, електроплитку, завдяки надійним ніжкам і невеликій вазі, можна без зайвих зусиль переміщати в самому приміщенні, змінюючи місце її експлуатації. По-друге, її легко взяти з собою, якщо є необхідність кудись поїхати.

3. Безпека. Настільні електричні плити відповідають найсуворішим вимогам безпеки. Їх використання можливе навіть у дерев'яних будинках та інших спорудах і місцях, де спостерігається збільшена небезпека виникнення пожежі.

4. Ефективність. Компактній плитці під силу впоратися з приготуванням будь-яких страв. І це при невеликій витраті електроенергії та малих габаритних розмірах, які жодним чином не впливають на роботу техніки.

5. Легкість у застосуванні. Ніяких особливих умінь не потрібно. Підключаємо до електромережі, за допомогою регулятора задаємо рівень нагріву і приступаємо до приготування! Усе, як зазвичай.

6. Простота у догляді. Завдяки гладкій поверхні, забруднення з електроплитки видаляються на раз-два. І ось вона вже знову гігієнічна й готова до застосування!

7. Тривала експлуатація. Корпуси таких плит виготовляються з листової холоднокатаної сталі, на них наносять спеціальне покриття, що гарантує якість конструкції та стійкість до механічних пошкоджень. Більшість моделей супроводжуються гарантійними талонами терміном до 10 років, але це далеко не межа експлуатаційних можливостей.

На що звернути увагу при виборі електроплитки?

Перед купівлею варто визначитися, де саме використовуватиметься електроплитка. Якщо берете в дорогу, зупиніться на одноконфорній плиті, якщо для будинку або дачі (для більш частого і активного застосування), краще виберіть прилад на дві конфорки.

При мінімальній кількості місця для встановлення та необхідності переміщення врахуйте габаритні розміри та вагу. Зверніть також увагу на діаметр конфорок, потужність пристрою, можливість регулювання нагріву. Врахування цих основних параметрів допоможе вам купити електроплитку, яка прослужить довго, якісно і практично.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.