Дозатори змінного та фіксованого об'єму

Дозатори змінного та фіксованого об'єму

Необхідно забезпечити найвищу якість продукції? При цьому є потреба скоротити витрати ручної праці та підвищити рентабельність виробництва? І все це потрібно зробити шляхом контролю вироблених речовин? Дозатори – спеціальні прилади для автоматичного контролю сипких, рідких або газоподібних продуктів – допоможуть впоратися із завданням на 100 %!

Застосування дозаторів – якнайширше

Де тільки не використовують дозатори в наші дні! У всіх галузях промисловості – важка металургія, кондитерські фабрики, хімічні виробництва тощо – без точних і функціональних дозуючих приладів не обійтися.

Особлива сфера застосування дозаторів – науково-дослідні центри та фармакологічні підприємства. Акуратне і точне дозування в цих установах істотно впливає на якість проведених досліджень.

Огляд популярних дозаторів змінного та фіксованого об'єму

Сьогодні на ринку існує багато видів і моделей дозаторів. Це і вагові шнекові, піпеточні, лабораторні, і одноканальні та багатоканальні, і зі змінним та фіксованим об’ємом, від різних виробників за різними цінами. Далі – підбірка найпопулярніших:

1. Дозатори змінного об'єму ДПАОП-1. Це автоматичні одноканальні піпеточні прилади поршневого типу (рідина витісняється повітрям, дозування здійснюється переміщенням поршня в циліндрі). Відповідають ГОСТам та ISO 9001:2000 за точністю вимірювань і відтворюваністю. Працюють у прямому і зворотному режимах.

2. Автоматичні піпеточні дозатори змінного об'єму ДПОП-1. Також поршневий тип. При виготовленні використовується високоякісний сучасний пластик, стійкий до хімічно активних речовин. Це дає можливість виконувати роботи з будь-якими, навіть сильно концентрованими, рідинами.

3. Механічні одноканальні дозатори фіксованого об’єму ДПОФ-1. Все той же поршневий тип. Гарантована відповідність необхідним ГОСТам. Робота в прямому або зворотному режимах дозування. Застосування змінних наконечників Гілсон або Фінтіп.

4. Багатоканальні дозатори ДПМПц-8. Забезпечують легкість роботи лаборанта, прості в обслуговуванні і рекалібруванні піпетки. Мають ергономічну конструкцію і унікальний упор для пальців. Наявність двох діапазонів дозування з колірним кодуванням, плюс велика операційна кнопка і великий дисплей.

Примітні характеристики перерахованих лабораторних дозаторів:

√ Висока точність дозування.

√ Легкість, зручність і простота експлуатації.

√ Якісна «начинка», застосування інноваційних матеріалів.

√ Сучасний функціонал.

√ Виняткові конструктивні рішення.

√ М'яке скидання наконечників.

√ Стерильні безпечні піпетки.

Це вдосконалені та надійні піпеточні дозатори для отримання точних результатів, які оцінить у роботі кожен лаборант!

Купити дозатор змінного та фіксованого об'єму можна прямо зараз, залишивши заявку на сайті компанії Система Оптимум або зв'язавшись з нами за контактним номером телефону. Біля кожної моделі є детальні описи і характеристики. Якщо знадобиться додаткова інформація, наші консультанти з радістю її нададуть. Звертайтеся! У нас тільки якісні, варті уваги дозатори, які вже давно успішно використовують у багатьох лабораторіях України!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.