Автоклави в медицині та для консервування

Автоклави в медицині та для консервування

Автоклави - це прилади, що використовуються у різноманітних процесах під тиском вищим, ніж атмосферний, і підвищеній температурі протягом заданого часу для стерилізації різних матеріалів, інструментів і приладдя.

Автоклави відрізняються розмірами та конструкцією. Вони бувають підлогові і малогабаритні, такі, які легко можна встановити на столі, горизонтальні або вертикальні, замкнені або з покришкою, що відкривається. Завдяки настільки широкому асортименту автоклавів, є можливість вибрати прилад, який необхідний саме Вам.

Автоклави і парові стерилізатори дуже широко застосовують у медичних установах для стерилізації хірургічних інструментів та обладнання. Автоклави незамінні в стоматологічній практиці. Їх використовують також у хімічних і біологічних лабораторіях, салонах краси, лікувально-профілактичних установах, сільськогосподарських підприємствах і у важкій промисловості. Широке їхнє застосування і у харчовій промисловості. Автоклави беруть участь у виготовленні різноманітних консервів у жерстяній або скляній тарі, забезпечуючи теплову стерилізацію продуктів харчування. За допомогою автоклавів можна легко позбутися небажаної мікрофлори, шкідливих вірусів і бактерій.

Багато автоклавів мають автоматичні програми експлуатації. Панель управління автоклавом забезпечує зручний і простий контроль за параметрами процесу стерилізації. Система безпеки виключає випадкове відкриття дверцят при роботі автоклава під тиском або при високій температурі. Ці апарати захищені від збоїв при короткочасному припиненні постачання електроенергії або різкому стрибку напруги. При тривалій відсутності електроенергії автоклав автоматично відключається.

Воду для автоклавів краще використовувати дистильовану. Для більш економної витрати дистильованої води необхідно застосовувати автоклави з підігрівом води поза завантажувальною камерою. Якщо ж брати воду з крана, то це значно зменшить термін експлуатації апарату. Водогінна вода містить велику кількість неорганічних солей, що призводить до утворення шару накипу. Накип осідає на внутрішній поверхні автоклава, на нагрівальному елементі, а також може негативно вплинути на інструменти та матеріали, які в ньому стерилізуються.

Вигідно купити автоклави можна у компанії Система Оптимум. Звертайтеся до нас і отримайте потрібне Вам лабораторне обладнання з гарантією довготривалої експлуатації!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.