Апарати ТВО, ТВЗ для контролю якості нафтопродуктів

Апарати ТВО, ТВЗ для контролю якості нафтопродуктів

Контроль якості нафтопродуктів із кожним днем стає дедалі більш актуальним через підвищення обсягів отримання сировини і щоденного збільшення в ньому потреби людини. У зв'язку з цим нафтобази, АЗС, пересувні лабораторії та інші нафтовидобувні, нафтозберігаючі та нафтопереробні підприємства повинні володіти всією технологічною базою, що забезпечує не тільки надійність, але і безпеку для оточуючих. На виробництві обов'язково має бути присутнім точне сучасне обладнання, зокрема й для контролю якості, в потрібній кількості.

Якщо своєчасно не забезпечити необхідний контроль якості продуктів нафтової промисловості, зокрема бензинуі дизельного пального, на кордоні держави, при надходженні на АЗС, під час зберігання в нафтотерміналі, можна не просто дати споживачеві низькопробний продукт, але й посягнути на його безпеку. У той же час, якщо укомплектувати лабораторію всім необхідним обладнанням (для визначення вибухової стійкості, наявності сірки, води, всіляких домішок), то можна легко здійснити ефективний і такий потрібний контроль якості. Варті уваги в цьому плані апарати ТВО і ТВЗ, розраховані на визначення температури займання, спалахування.

Апарат ТВО

Призначення лабораторних апаратів ТВО: визначення температури спалаху нафтопродуктів у відкритому тиглі. Вони підходять не тільки безпосередньо для лабораторій, а й для дослідницьких центрів, і для підприємств, що використовують нафтопродукти. Робота обладнання здійснюється згідно вимог національних і міжнародних стандартів.

Принцип такий: нагрівання проби відбувається у відкритому тиглі, швидкість – встановлена, час – не менше 5 секунд від моменту спалахування парів і загоряння.

Самі пристрої характеризуються бездоганною якістю матеріалів і збірки. Вироблені на сучасній технологічній базі, вони примітні своєю компактністю, ергономікою дизайнерського рішення і неймовірним комфортом в експлуатації. Діапазон температури спалаху – 79-360 °С.

Що робить ТВО обладнанням, яке яскраво виділяється на тлі аналогів? Напевно, його програмне забезпечення: наявність програм для аналізу різних продуктів, вбудована пам'ять на 20 випробувань, а також спецпрограма для швидкої оцінки спалаху проби невідомого походження.

Апарат ТВЗ

На відміну від ТВО, апарати ТВЗ визначають температуру спалаху в закритому тиглі. За іншими параметрами (широке застосування, відповідність стандартам, висока якість виготовлення та функціоналу) вони відмінностей не мають.

Принцип роботи наступний: нагрівання проби відбувається в закритому тиглі, швидкість – постійна (плюс безперервне розмішування), випробування на займання здійснюється через певні проміжки температур. Так дізнаються найнижчу температуру горючої речовини, при якій можливе займання, але неможливе подальше горіння.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.