Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Опромінювач ОБН-35М

456,00 грн

Опромінювач ОБН-35М

456,00 грн

Опромінювач бактерицидний настінно-стельовий ОБН-35М призначений для швидкого знезараження повітря і поверхонь в косметологічних кабінетах, перукарнях, медичних закладах, палатах, коридорах і передопераційних. А також в побутових приміщеннях, в квартирах, в час епідемій грипу – кварцування просто необхідно!

SKU: 05351. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності опромінювач бактерицидний ОБН-35М. У нас можна купити опромінювач бактерицидний ОБН-35М за доступною ціною. Опромінювач бактерицидний ОБН-35М має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на бактерицидний опромінювач ОБН-35М Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку опромінювача ОБН-35М по всій території України.

Характеристики та застосування

Якщо у Вас маленьке приміщення 6-15 кв.метрів, то Вам необхідно знезаражувати приміщення цим опромінювачем протягом 1 години. При виборі більш потужного опромінювача час дезінфекції скорочується пропорційно.
Каркас опромінювача виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою емаллю. Опромінювач оснащений бактерицидною лампою потужністю 15 Вт виробництва Китай. За бажанням замовника опромінювач комплектується лампою PHILIPS
Конструкція опромінювача не має виступаючих і гострих частин, що забезпечує попередження травм при експлуатації.

Розміри ОБН-35м: 470х53х81мм.

Комплектація:

  • Каркас-опромінювача – 1 шт.
  • Бактерицидна лампа – 1 шт.
  • Шнур з вилкою – 1 шт.
  • Кріплення – 1 комплект.
  • Технічний паспорт на виріб.

Якщо Вам потрібно купити оптом бактерицидний опромінювач ОБН-35М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бактерицидний опромінювач ОБН-35М, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

бактерецидний облучатель ОБН-35М

Залишіть відгук до товару “Опромінювач ОБН-35М”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Опромінювач ОБН-35М за вигідною ціною, також замовити Опромінювач ОБН-35М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product