Пошук
Моспілан 20 %

-

моспилан
моспілан

Моспілан 20 %

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Моспілан 20% – це потужний інсектицид кишково-контактної дії. Основним призначенням препарату є максимальний захист урожайних культур від шкідників.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності моспілан 20 %. У нас можна купити моспілан 20 % за доступною ціною. Моспілан 20 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна моспілану 20 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку моспілану 20 % по всій території України. Ціна моспілану 20 % також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі моспілану 20 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Дія Моспілану 20% полягає у порушенні передачі нервового імпульсу через синапс, після чого комахи дуже швидко гинуть. Завдяки ацитоміприду, який входить до складу Моспілану 20 %, у шкідників не виникає стійкості до впливу препарату. В будь-яких кліматичних умовах цей інсектицид не тільки надійно захищає культуру, але й попереджає появу нових шкідників. Період захисної дії Моспілану 20 % становить три тижні після обприскування. Крім того, Моспілан 20 % знищує не тільки дорослих жуків але й їхні личинки та яйця. Вже через годину після першого використання можна побачити помітний та чудовий результат.

Практичне використання Моспілану 20 %

Моспілан 20 % є універсальним та дієвим препаратом, який швидко та безпечно ліквідовує шкідників. Однією з головних переваг Моспілану 20 % є його відмінна сумісність практично зі всіма пестицидами. Крім того, завдяки своїй низькій токсичності, Моспілан 20 % є нешкідливим для джмелів та бджіл. Така перевага дозволяє отримати відмінну врожайність на спеціалізованих пасіках, де крім вирощування сільськогосподарських культур особлива увага приділяється бджолам.

Моспілан 20% гурт

Препарат є дуже економним у використанні. Для захисту огірків або томатів від комах достатньо лише 0,015 г засобу для приготування розчину. Щоб приготувати робочий розчин проти колорадських жуків, потрібно 0,5 г препарату розвести в 10 л води. Такого розчину буде достатньо для понад 100 кв. м. засадженої території. Економний та безпечний Моспілан 20 % – це сучасний інструмент боротьби проти всіх шкідників та довготривалий захист рослин вже після першого обприскування. Купити сертифікований та якісний Моспілан 20 % за прийнятною ціною Ви зможете тут.

Моспілан 20 % купити

Якщо Вам потрібно купити оптом моспілан 20 %, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на моспілан 20 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

моспилан

Залишіть відгук до товару “Моспілан 20 %”