Лійки ділильні циліндричні

90.00 грн (ціна за 1 шт, 50 мл)

ГОСТ 25336-82

ВД-1 50 мл ( д=30 мм, Н=245 мм)
ВД-1 100 мл ( д=40 мм, Н=290 мм)
ВД-1 250 мл ( д=50 мм, Н=340 мм)
ВД-1 500 мл ( д=65 мм, Н=390 мм)

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Лійки ділильні циліндричні (різновид лабораторного посуду, необхідний для процедур екстрагування) доступні для придбання на постійній основі у ПП «Система Оптимум». У продажу є вироби різних об’ємів. Кожен екземпляр виготовляється в бездоганній якості, а відтак на «відмінно» справляється зі своїми завданнями протягом тривалого експлуатаційного періоду. Ціни на всі лабораторні лійки – в розумних межах. Вартість варіюється, залежно від розмірів виробів і обсягів замовлення. На великі оптові партії надаються знижки в індивідуальному порядку.

Лійки ділильні циліндричні: визначення, конструкція, характеристики

Лабораторні лійки бувають різних типів. Особливе місце серед них займають ділильні циліндричні моделі. Призначення таких полягає в тому, щоб робити можливим поділ нелетких рідин, які не піддаються змішуванню. Ділильні циліндричні лійки досить поширені й затребувані в лабораторній практиці. На відміну від грушовидних моделей (купити грушоподібні ділильні лійки також можна в нашому магазині), їх основна частина виконана у формі циліндра. Інші конструктивні елементи: довга трубка в нижній частині, скляний кран, який регулює спуск робочої рідини, горловина (зі шліфом або без), закривання якої здійснюється притертим корком.

Ділильні лійки можуть мати вимірювальну шкалу з орієнтовними даними (для приблизного відмірювання рідини). Також зазвичай на бічній поверхні зазначаються відомості про виробника (назва і/або логотип), загальний обсяг виробу. На деяких моделях можуть бути передбачені невеликі прямокутні ділянки для нанесення робочих заміток олівцем.

Виготовляється цей вид лабораторного посуду в більшості випадків з прозорого хімічно стійкого скла (марка ХС). Такий матеріал у пріоритеті неспроста. Завдяки йому лійки забезпечують більшу частину переваг з подальшого списку:

 • інертність до переважного числа реагентів, зокрема до агресивних хімічних речовин (кислот, лугів та ін.);
 • стійкість до високих температур і температурних перепадів, а відтак можливість виконувати стерилізацію та інші термічні впливи;
 • легкість і простота експлуатації;
 • простий безперешкодний догляд, як от безпроблемне очищення від усякого роду забруднень;
 • тривалий період застосування, довговічність без втрати початкових якісних характеристик, багаторазове використання;
 • невбирання запахів і відсутність впливу на смакові параметри матеріалу;
 • абсолютна безпека для лаборанта + екобезпека.

Застосування ділильних лійок

Яку сучасну лабораторію не візьми, її функціонування, швидше за все, передбачає наявність і задіяння циліндричних ділильних лійок. Це стосується лабораторій різних масштабів та напрямків. Ділильна лійка, загалом – дуже поширене лабораторне пристосування, а виконане зі скла – ще й найпопулярніше. З його участю відбувається багато лабораторних процесів, в яких потрібно розділяти речовини.

Ось тільки орієнтовний список сфер, де актуальне застосування ділильних лійок:

 • медичні та фармацевтичні установи, аптечні лабораторії;
 • санітарно-епідеміологічні ділянки;
 • хімічні кабінети в середніх і вищих навчальних закладах;
 • лабораторно-дослідні центри;
 • промислові підприємства;
 • побутовий сегмент...

Лійки – один з найбільш часто використовуваних видів лабораторного хімічного посуду. Складно собі уявити лабораторні дослідження з декількома речовинами без задіяння лійок. Якщо необхідно розділити дві незмішувані через різну густину рідини на фракції, найкраще це зробити за допомогою ділильної циліндричної лійки.

Ця робота, до речі, зовсім нескладна. Потрібно всього лише помістити рідину в лійку і відкрутити кран. Механізм дії такий, що не викликає складнощів у лаборанта. Після відкручування крана вміст розділяється на фракції і та, яка більш важка, спускається.

Як один з варіантів застосування: надійне короткочасне зберігання речовин, у ході якого запобігається випаровування і унеможливлюється згубний вплив зовнішніх факторів.

Як купити ділильні циліндричні лійки онлайн?

Приймаємо замовлення на будь-який лабораторний посуд з нашого каталогу від клієнтів з усієї України. Якщо вам зручніше переговорити з менеджером або є запитання, які потребують відповідей перед оформленням замовлення, краще зв’яжіться з нами за контактними номерами. Якщо все зрозуміло, рішення прийнято і потрібно якомога швидше подати заявку на придбання, додайте товар у кошик, залиште свої дані – і незабаром замовлення буде взяте в роботу.

Замовляйте лійки ділильні циліндричні на сайті компанії «Система Оптимум»! Це легко, надійно та вигідно!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Лійки ділильні циліндричні за вигідною ціною, також замовити Лійки ділильні циліндричні з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.