Лійка Шота

78.00 грн (ціна за 1 шт)
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Якщо вам необхідно виконувати фільтрування під вакуумом, і ви хочете купити для реалізації цього завдання лійки Шота, компанія «Система Оптимум» – до ваших послуг. У нас – великий асортимент лабораторного посуду за доступними цінами. Всі товари, представлені на сайті, зокрема і лійки Шота – в чудовій якості та з належним функціоналізмом.

Опис лійок Шота

Існують різні лійки для фільтрування. На особливому місці серед них знаходяться лійки Шота. Конструктивна наявність в них пористої пластини виключає потребу використовувати в ході фільтрації додаткові фільтрувальні матеріали.

Застосування лійок (фільтрів) Шота з пористим диском зосереджується на лабораторному фільтруванні під вакуумом рідких середовищ із дрібнодисперсними домішками, на фільтруванні розчинів, які містять концентровані кислоти, оцтовий ангідрид, солі, луги тощо, а відтак агресивні до фільтрувального паперу й фільтрів іншого типу (здатні їх розчинити або зіпсувати).

Зовні лійки Шота – це циліндри або конуси зі стаціонарно приєднаною до дна довгою і вузькою трубкою зливу, виготовлені із боросилікатного термостійкого скла. У деяких випадках сама ємність, зливна трубка або, як варіант, і те, й інше може бути оснащене шліфом. У продажу можна побачити лійки, які мають на зливній трубці відведення, що дозволяє з’єднати фільтрувальний пристрій з вакуумом/водоструменевим насосом.

Дуже важлива деталь – скляний фільтр-пластина, розташований в нижній частині ємності. Пориста пластина зі скла впаюється в тіло лійки. Етапи створення фільтрувального елемента такі:

 • розмелювання скла у спец. млині або розпорошення розпеченої скломаси в воду;
 • просіювання отриманого порошку з відбором зерен необхідного розміру;
 • спікання порошку в установленому температурному режимі.

Результат – фільтр з порами заздалегідь визначених розмірів.

Розміри пор фільтра і сфери застосування

При виборі лійки Шота важливо приділити особливу увагу пористості пластини, правильно підібравши цей параметр під потреби лабораторії. Чому? Тому що пористість фільтра – ключовий параметр цього виробу для фільтрації. Тому що різні його величини підходять для роботи з відмінними матеріалами.

Загальна кількість класів пористості за ISO – 7. Пори найбільших розмірів позначаються, як S00, найменших – як S5. Моделі S00 (250-500 мкм), S0 (150-250 мкм) і S5 (1-1,5 мкм) застосовуються рідко, з огляду на специфічну орієнтацію. Найбільше популярні класи з S1 по S4, максимальний розмір пор в яких – 160, 100, 40 і 16 мкм, відповідно.

На S1 найчастіше зупиняють вибір тоді, коли необхідно фільтрувати грубозернисті, в’язкі рідини. S2 – мабуть, найпоширеніший варіант, у зв’язку зі своєю універсальністю (може використовуватися для фільтрування переважного числа рідких матеріалів). За допомогою S3 фільтрують дрібнозернистий осад і виконують роботи з ртуттю. Застосування S4 актуалізується, якщо в наявності – дрібний осад, плюс при роботі з грубими колоїдними р-чинами.

З інших параметрів, на які слід звертати увагу при покупці лійки Шота: об’єм (номінальна місткість), діаметр диска, діаметр і висота ємності.

Переваги фільтрів Шота

Фільтрувальні лійки Шота мають низку безсумнівних переваг, у порівнянні з іншими фільтрувальними пристроями:

 • першокласне фільтрування за умови правильного підбору характеристик;
 • наявність варіативних об’ємів та діаметрів, що дає змогу працювати з різними кількостями речовин;
 • фільтрація без задіяння допом. фільтрів;
 • прискорення процесу фільтрування забезпеченням умов зниженого тиску;
 • термостійкість (термічна обробка не впливає на властивості скла);
 • хімічна стійкість, можливість роботи з агресивними середовищами;
 • ймовірність використання і в лабораторних, і в польових умовах;
 • простота експлуатації;
 • довговічність при акуратному поводженні.

Також хочемо зазначити порівняну простоту очисних заходів після задіяння фільтра Шота. Його можна промити гарячою водою або розчинником, використовуючи промивалку чи насос під помірним тиском у зворотному напрямку. Якщо робота велася з органічними матеріалами, найкращий спосіб очищення – замочування в суміші концентрованої сірчаної кислоти і двохромовокислого калію. Крім цього, можна таку суміш пропустити через лійку природною силою потоку, без тиску. «Царська горілка» – чудовий матеріал для видалення стійких забруднень. Можна кип’ятити лійку Шота в р-чині кислотних сумішей. Для максимального очищення рекомендується застосування ультразвукової бані. Лійки Шота допустимо стерилізувати та дезінфікувати. Оскільки всі елементи виробу скляні, він добре витримує парообробку при t 121 °C і тиску 2 бар. З огляду на те, що процес очисної обробки можливо контролювати, мінімізуються ризики виникнення пошкоджень та напруги в склі.

Чому лійки Шота найкраще купити у ПП «Система Оптимум»?

Якщо ви погуглите наявність і умови придбання лійок Шота в Україні, знайдете чимало різнопланових пропозицій і за характеристиками, і за цінами, й за іншими критеріями. Якщо не бажаєте витрачати час даремно на пошуки і порівняння, зупиніть вибір на нашому товарі – не прогадаєте.

Компанія «Система Оптимум» багато років працює в сфері реалізації хімічного лабораторного посуду і зараз перебуває на тому рівні, що може запропонувати клієнту максимальні вигоди без шкоди якості та комфорту придбання.

Кожна лійка Шота, яку ми відправляємо замовникові, має бездоганну якість і багаторічний потенціал застосування. Дотримання нескладних правил експлуатації та догляду забезпечить тривалий період служби виробу на початково високому якісному рівні.

Окрім якісних переваг, ми гарантуємо доступні ціни на партії будь-яких обсягів. Консультуємо й допомагаємо з вибором виробу, який повністю відповідає потребам і завданням вашої лабораторії. Доставку в будь-який регіон України виконуємо за лічені дні, погоджуючи в кожному окремому випадку, як зручніше буде клієнту отримати товар і зробити за нього оплату.

Замовляйте лійки Шота на сайті «Система Оптимум»!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Лійка Шота за вигідною ціною, також замовити Лійка Шота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.