Лійки ділильні грушевидні зі скляним корком BORO 3.3, ТС

90.00 грн (ціна за 1 шт, 50 мл)

Вид Об'єм, мл Діаметр, мм Висота, мм
ВД-3 125  56 250
ВД-3 250  76 295
ВД-3 500  95 355
ВД-3 1000 128 365

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Компанія «Система Оптимум» реалізує великий перелік лабораторного посуду, зокрема лійки ділильні грушевидні. Кожен виріб відповідає високим вимогам до якості та функціональності, виготовляється зі спеціальних матеріалів, має необхідні замовнику форму, розміри і комплектацію. Ціни на всі ділильні лійки – одна з ключових переваг, які забезпечуються ПП «Система Оптимум». Вартість залежить від розмірних параметрів посудин, а загальна цифра може варіюватися, залежно від величини замовлення. Великі оптові поставки супроводжуються максимальними вигодами для клієнта.

Що таке грушевидні ділильні лійки?

Грушевидна ділильна лійка – це спеціальний, як правило, скляний лабораторний посуд, який отримав значне поширення. З назви можна зрозуміти таке:

 • виріб виготовляється у формі груші;
 • його призначення полягає в поділі незмішуваних між собою, з огляду на варіативну густину, нелетких рідин у ході екстрагування.

Конструктивні особливості. Крім основної грушоподібної частини, конструкцією передбачається наявність довгої трубки з нижнім розташуванням, а також крана для спускання робочого матеріалу. Зверху є горловина (зі шліфом або без). У ході експлуатації лійка герметично закривається скляним притертим корком. На бічну поверхню може бути нанесена вимірювальна шкала, що дає приблизні уявлення про обсяги відмірюваної рідини. Обов’язковий елемент – позначення загального об’єму виробу. Додаткові: логотип/назва виробника, місце для позначок олівцем.

Механізм дії. Розділення рідин за допомогою ділильної грушоподібної лійки – процес, який характеризується простотою для лаборанта. Вихідне рідке середовище поміщається в лійку, відкручується кран, після чого та фракція матеріалу, що важча, спускається. Так розділяються незмішувані рідини.

Матеріал виготовлення – прозоре скло марки ХС. Воно високоміцне, стійке до впливу хімічних речовин, агресивних середовищ і механічних факторів.

Переваги:

 • універсальність;
 • невбирання запахів реагентів;
 • незмінення смакових властивостей середовищ;
 • легке очищення від усіляких забруднень;
 • багаторазове використання і тривалий період експлуатації;
 • можливість стерилізації під дією високих температур (термостійкість), а також стійкість до температурних перепадів;
 • стійкість до лугів, кислот та інших хімічних сполук;
 • зручність і практичність застосування;
 • безпека для лаборанта + екобезпека.

Призначення та застосування ділильних лійок

Лабораторна практика передбачає безліч різних процесів, що потребують розділення тих чи інших речовин, вдаючись до задіяння лабораторної ділильної лійки. Ці посудини беруть участь у переважній кількості лаб. досліджень з рідинами, де актуальне їх фракційне розділення (отримання фракцій рідкого середовища). Наприклад, вони можуть бути задіяні в органічному синтезі для поділу органічної та неорганічної фаз рідин, які не змішуються. Сучасну лабораторію неможливо уявити без комплектації ділильними лійками, зокрема грушевидними.

Основні сфери застосування:

 • промислові лабораторії;
 • медицина і фармацевтика, аптечні лабораторії;
 • санітарно-епідеміологічна ділянка;
 • спеціалізовані навчальні заклади, насамперед кабінети хімії;
 • лабораторно-діагностичні центри;
 • побутовий сегмент.

На замітку: в лабораторних ділильних лійках допустиме тимчасове зберігання речовин. Вони будуть при цьому надійно захищені від зовнішніх впливів. Не стануть випаровуватися. До них не проникне пил або котрісь зовнішні домішки.

«Система Оптимум» – надійний постачальник ділильних лійок для українських лабораторій

В асортименті нашої компанії ділильні грушевидні лійки представлені в комплекті зі скляним корком у різних обсягах (50-2000 мл). Особливим попитом користуються посудини на 125, 250, 500 і 1000 мл. Відповідно, вони мають різний діаметр і висоту для вміщення необхідних кількостей робочих рідин.

Усі лійки повністю відповідають стандартам якості, підходять для побутового, промислового та лабораторного застосування. Вони функціональні й довговічні. Кожна гривня, витрачена на їх придбання, виправдовує себе сповна.

Якщо вам знадобиться консультація або допомога у виборі лабораторного посуду, наші менеджери завжди готові надати додаткову інформацію і відповісти на ваші запитання. Звертайтеся в компанію «Система Оптимум» – і зможете купити ділильні лійки, які будуть максимально відповідати вашим потребам.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Лійки ділильні грушевидні зі скляним корком BORO 3.3, ТС за вигідною ціною, також замовити Лійки ділильні грушевидні зі скляним корком BORO 3.3, ТС з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.