Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Фамідез АФ

132,00 грн

Фамідез АФ

132,00 грн (ціна за 0,25 л)

Фамідез АФ – це сучасний засіб для швидкого очищення та дезінфекції професійного обладнання та робочих поверхонь.

SKU: 13105. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Фамідез АФ. У нас можна купити Фамідез АФ за доступною ціною. Фамідез АФ має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Фамідезу АФ Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку Фамідезу АФ по всій території України. Ціна Фамідезу АФ також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі Фамідезу АФ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Використання Фамідезу АФ

Засіб є готовим до використання, він не містить альдегідів та фенолів. До складу фамідезу АФ входять 0,05 г четвертинних амонійних солей та 42,0 г етанолу, що робить його універсальним та надійним помічником для якісної дезінфекції.

Фамідез АФ – це потужний інструмент антимікробної дії. Препарат відзначається відмінними властивостями:

Фамідез АФ гурт

  • бактерицидними;
  • віруліцидними;
  • туберкулоїцидними;
  • фунгіліцидними.

Саме фамідез АФ надійно захистить від збудників СНІДу та гепатиту і попередить розвиток грибків категорії Candida. Крім відмінних медичних властивостей, фамідез АФ  відзначається тим, що значно полегшує роботу у домогосподарствах.

Фамідез АФ швидко та якісно очищує такі поверхні як віконні рами, двері, ручки, вентиляції та зберігає високі дезінфікуючі властивості протягом довготривалого проміжку часу. У санаторіях, дитячих садочках та лікарнях саме завдяки фамідезу АФ досягається необхідний рівень стерильної чистоти.

Цей дезінфектант є ефективним помічником для швидкого очищення та дезінфекції медичних приладів, складного обладнання з полімерним, лакофарбовим, гальванічним або гумовим покриттям. Крім того, фамідез АФ використовується для максимальної дезінфекції засобів догляду за хворими, забезпечуючи відмінний рівень чистоти та безпеки. Фамідез АФ – це правильний вибір для ретельного очищення та дезінфекції санітарно–технічного обладнання, до якого ставлять надзвичайно високі вимоги по чистоті.

Фамідез АФ застосовують шляхом розпилення розчину на відстані не менш ніж 30 см над робочою поверхнею. Засіб можна нанести на серветку та протерти необхідну поверхню, яка потребує дезінфекції та очищення.

Фамідез АФ купити

Якщо Вам потрібно купити оптом Фамідез АФ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Фамідез АФ , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Фамидез АФ

Залишіть відгук до товару “Фамідез АФ”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фамідез АФ за вигідною ціною, також замовити Фамідез АФ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product