Що таке хромовий ангідрид?

Що таке хромовий ангідрид?

Хромовий ангідрид застосовується для одержання хрому способом електролізу, електролітичного хромування. Триокис хрому використовується як сильний окислювач, іноді присутній у піротехнічних виробах.

Властивості хромового ангідриду

ГОСТ 2548-77 Марка А Хімічна формула: CrO

хромовий ангідрид купитиЦей реактив застосовують також в якості окислювача в органічній хімії (у виробництві ізатину, індиго тощо). Оксид хрому в суміші з кизельгуром використовується для очищення ацетилену, що називається «епурит». Розчини хромового ангідриду знаходять широке застосування в лабораторній практиці (в шкільних хімічних лабораторіях, в науково-дослідних інститутах), для повного очищення посуду від органічних забруднювачів (так звана хромова суміш, що призначена для очищення).

Важливо відзначити, що хромовий ангідрид дуже отруйний, як, втім, і інші сполуки шестивалентного хрому. Зберігають триокис хрому в скляному або пластиковому герметичному посуді, виключаючи будь-який контакт з органічними речовинами. Робота з хромовим ангідридом вимагає застосування спецодягу і засобів індивідуального захисту.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.