Розчинник-бензин Галоша

Розчинник-бензин Галоша

Бензин-розчинник Галоша – це важливий матеріал, передусім, для гумової галузі, а також для низки інших сфер. За своєю суттю є легкозакипаючою фракцією деароматизованого бензину, одержуваного в процесі прямого відгону нафти з незначним вмістом сірки. Виглядає як безбарвна або з жовтуватим відтінком легколетка проникна рідка речовина. Має специфічний солодкий запах. Октанове число дорівнює приблизно 52. Фракційний склад – 80-110 °С.

Аналог Галоші – розчинник на нафтовій основі Нефрас С2-80/120. Сучасна технічна документація присвоює товарну назву бензин Галоша/Калоша і Нефрасу.

Головні сфери застосування розчинника:

- гумова промисловість (виробництво труб та ременів);

- ЛФ галузь (розведення фарб, емалей, епоксидних, бітумних, олійних смол, створення гумових клеїв та мастик, знежирення поверхонь, що передує склеюванню і фарбуванню);

- органічна хімія (участь в екстракційних процесах).

Крім того, цей бензин може служити пальним для паяльних ламп, запальничок, каталітичних грілок і похідних (туристичних) пальників. З його допомогою виготовляють фарби для друку, виводять дрібні плями жирів і олій з будь-яких видів текстилю, очищають тканини і шкіру перед фарбуванням, промивають металеві вироби, елементи різних механізмів, електричного обладнання . Він ідеальний для промивання підшипників і арматури перед консервацією. Добре зарекомендував себе в оптичній галузі. Неймовірний попит на нього існує при ремонті автоматичних коробок передач, моторів та інших агрегатних вузлів. Очисні процеси за участю зазначеного розчинника передбачають необхідність використання ганчір’я, яке безпосередньо ним і змочується.

Зверніть увагу! При розведенні лакофарбових матеріалів для досягнення необхідної робочої консистенції цей розчинник потрібно додавати невеликими дозами, постійно перемішуючи.

Хоча він і належить до середньо розчинних стосовно лакофарбових матеріалів продуктів, але цінний, зокрема, через оперативне випаровування і відсутність залишкового запаху на поверхнях, що піддаються обробці.

Безпека

Нефрас С2-80/120 належить до матеріалів, що піддаються легкому займанню. Крім того, своєрідний запах може стати причиною подразнень шкірних покривів, слизових очей і органів дихання. Тому при роботі з ним важливо дотримуватися таких правил безпеки:

- обладнати робоче приміщення притічно-витяжною вентиляцією;

- захищати руки за допомогою рукавиць з гуми, а дихальну систему – використовуючи респіратор;

- берегти від впливу тепла, контакту з вогнем і прямим сонячним випромінюванням;

- зберігати цю речовину в щільно закритій ємності в прохолодному приміщенні далеко від електроприладів і опалювальних установок, унеможливлюючи доступ дітей.

При потраплянні бензину Галоші на шкіру, змийте реактив теплою мильною водою. Тривалі контакти з ним небезпечні сухістю, утворенням тріщин, дерматитами і навіть екземами. У випадку загоряння задійте CO2, повітряно-механічну або хімічну піну.

Термін придатності продукту – 2 роки з дня виготовлення.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.