Застосування сінвалу для усунення забруднень

Застосування сінвалу для усунення забруднень

Сінвал – це унікальний технічний мийний засіб (ТМС) з дезінфікуючим ефектом. По суті – сукупність поверхнево-активних речовин і добавок. Виглядає як рухлива рідка речовина із забарвленням, що може варіюватися від жовтуватого до темно-коричневого. За нормальних умов стабільна, хімічно неактивна, не піддається розкладанню. Чого потрібно уникати, так це контакту з окислювачами.

Призначена для ефективної боротьби з практично будь-якого роду забрудненнями, не тільки виробничими, а й експлуатаційними. Високі результати очищення забезпечуються ПАР, які входять до її складу.

Сінвал бездоганно підходить для:                

- промивання газоповітряних шляхів енергоустановок;

- очищення проточних ділянок ГТУ на холодних прокрутках;

- вилучення смолистих відкладень з металевих фільтрів;

- видалення кіптяви і нагару з різного роду поверхонь;

- стандартної промивки різноманітних деталей та вузлів.

Зверніть увагу!

Промивати і очищати потрібно по-різному концентрованими розчинами і при різній температурі. Для промивання використовуйте робочу масу, де на 1 літр води взято 15 грамів речовини. Оптимальна температура – близько 30 °С. Що стосується очищення, то тут не обійтися без підвищених концентрацій, а саме 60-75 г/л води. Збільшеним повинен бути і температурний режим: 50-60 °С.

І ще: цей засіб характеризується значним піноутворенням. А це означає, що для струменевих мийок він не підходить і використовуватися не повинен.

Переваги сінвалу:

- економічна доцільність застосування;

- оптимальні концентрації, що мінімізують загальні витрати ресурсів і коштів на обслуговування техніки;

- можливість працювати з водою будь-якої твердості, а відтак відсутність необхідності постійно запасатися дистильованою водою;

- відсутність токсичного впливу на людський організм, неутворення під час роботи шкідливих вторинних сполук (4 клас небезпеки);

- помірно стабільний вплив на довкілля (3 ступінь біологічного розпаду в стічних водах);

- пожежо- і вибухобезпечність.

Запобіжні заходи

Поводитися з цією речовиною потрібно з обережністю, незважаючи на відсутність надмірної небезпеки. Контакт зі слизовими очей може спровокувати подразнення, сльозотечу і викликати больові відчуття. Тому якщо уникнути його не вдасться, необхідно добре промити очі. Тривалий вплив зазначеного засобу на шкіру загрожує її сухістю і подразненнями на пошкоджених ділянках. Негативна дія можлива також при вдиханні (на зміну збудженому стану приходить млявість, організм слабшає і погано реагує на зовнішні подразники) та ковтанні (до млявості додаються нудота, блювота і діарея).

Уникайте будь-якого з цих контактів. Своєчасно вживайте відповідних заходів. У кінці роботи з цим ТМС не забудьте помити руки.

Упаковують сінвал в тару з металу або поліетилену об’ємом 10-200 л. Транспортування допустиме будь-яким видом ТЗ, згідно з правилами для кожного з них, оскільки цій рідині не присвоєно маркування небезпечного вантажу.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.