Каустична сода для дезінфекції

Каустична сода для дезінфекції

Каустична сода, як ще називають гідроксид натрію, є одним з найвідоміших і широко застосовуваних у різних галузях і побуті лугів. Виглядає як сильно гігроскопічний твердий лускатий або гранульований матеріал білого забарвлення з формулою NaOH. У воді розчиняється добре, причому з виділенням значної кількості тепла і формуванням мильної консистенції. У продажу можна знайти каустик як у твердому, так і в рідкому вигляді.

каустична сода для дезінфекціїКаустична сода – чудовий універсальний дезінфектант з потужним бактерицидним ефектом, що оснований на сильних лужних характеристиках. Застосовується для хімічної дезінфекції приміщень, зокрема тих, де утримується худоба та птиця, тобто сільськогосподарського призначення, а також для знезараження ґрунту, пасовищ, обладнання й інвентарю. У вигляді 2-3 %-го гарячого (70 °С) розчину справляється з великою кількістю інфекцій, спровокованих бактеріями і вірусами. При поєднанні з 5-10 %-м хлоридом натрію дезінфікуючий вплив підвищується додатково.

Їдкий натр відповідає основним вимогам до хімічних засобів для дезінфекції:

- добре розчинення у воді;

- отримання ефекту в невеликих концентраціях;

- короткий час для отримання результату;

- забезпечення знезараження навіть при наявності органічних речовин;

- оптимальна стійкість при зберіганні плюс повільне зниження знезаражувальної дії;

- не надмірна токсичність для людей і тварин;

- доступність, дешевизна плюс зручність перевезення та зберігання.

Каустична сода – один з найкращих засобів для дезінфекції. Зупинити вибір на ньому – значить прийняти 100 % правильне рішення!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.