Борна кислота від прищів і вугрів

Борна кислота від прищів і вугрів

Прищі та вугрі – неприємності, які знайомі ледве не кожному з нас. Причини їх виникнення найрізноманітніші, так само багато існує й засобів для боротьби з ними. Однак не всі ці засоби універсальні й далеко не кожен з них може завжди гарантувати бажаний ефект. Тим паче спеціальна косметика ще й коштує недешево. Що ж робити? Шукати вихід із ситуації, який порадує і в якісному плані, і в плані ціни.

борна кислота купитиБорну кислоту використовували проти прищів/вугрів? Спробуйте! Це один із найкращих варіантів вирішення такої набридливої проблеми.

Борна кислота глибоко очищує шкіру, зокрема закупорені пори, видаляє надлишок жиру сальних залоз, бездоганно справляється з вугровими висипами. Здійснює антисептичний вплив, тобто ефективно бореться з мікробами й запаленнями, які ті провокують. Важливо, що шкіра не звикає до борної кислоти, антибактеріальна дія з часом не зменшується, чого не скажеш про безліч інших засобів.

Основні правила використання борної кислоти

Одразу зазначимо, що нічого складного тут немає. Змочуєте ватний диск кислотою і протираєте попередньо очищені проблемні ділянки. Найкращий час для процедури – перед сном. Щоб бажаний ефект був досягнутий швидше, повторюйте її двічі на день: не тільки ввечері, а й вранці. Однак при дворазовому нанесенні важливо добре зволожувати шкіру, щоб запобігти її пересиханню.

Не може не тішити той факт, що початкові позитивні прояви впливу цієї кислоти видно уже після першого застосування. Але не зупиняйтеся завчасно, протирайте обличчя до того часу, доки прищі не зникнуть повністю.

Не виняток, що в перші дні застосування засобу кількість прищів на обличчі збільшиться. Не переживайте, це борна кислота витягує усі гнійні й жирові відкладення з клітин шкіри. Незабаром такий стан мине, а ви будете виглядати здорово та привабливо!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.