Пошук
Термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100

150.00 грн

Термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100

150.00 грн

ТипДіапазонЦіна поділки
СП-100-100+20°С1°С
Артикул: 05266. Категорія: .

Термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100 – низькоградусний технічний лабораторний прилад для визначення температурних показників у різних лабораторних пристроях і техніці. В основному, застосовується в спеціальних камерах випробувального типу, типу холоду і тепла та ін. Є класичним вимірювальним виробом, що дає результат при повному зануренні.

Діапазон робочих температур: -100-20 °C. Ціна поділки – 1 °С.

В основу дії покладені теплові зміни об’єму термометричної рідини, залежно від температури аналізованого середовища. Термометрична рідина – незабарвлена олія Шервуда.

Конструкція. Термометр виконаний з термометричного скла марки 360, виглядає як захищена скляною оболонкою трубка-капіляр, у резервуарі якої розташована термометрична рідка речовина. Шкальна пластина зроблена в молочному кольорі. Щоб було простіше розглянути рівень підйому рідини, пластина доповнена чорною смугою.

Безпека. Працюючи з цим типом термометрів, потрібно пам’ятати, що пари петролейного ефіру отруйні, а при t 30 °С відбувається закипання. Якщо виріб пошкодиться, скляний бій необхідно зібрати за допомогою лопатки, помістивши після цього в герметичне упакування для утилізації.

У комплект поставки, крім самого термометра, входять картонний футляр для безпечного зберігання та транспортування, а також паспорт виробу.

Реалізуються СП-100, які пройшли повірку. Надалі вимагають її виконання через кожні 2 роки.

Якщо Вам потрібно купити гуртом термометри СП-100, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Залишіть відгук до товару “Термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100”