Термометри максимальні скляні СП-83М

1980.00 грн (ціна за 1 штуку)

Тип Діапазон Ціна поділки
СП-83М +20+150°С 1°С
СП-83М +20+220°С, +50 +250°С 1°С

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Потрібен прилад для вимірювання температурних показників у дезінфікувальних камерах, у глибоких і дуже глибоких розвідувальних свердловинах, через які є доступ до нафти і газу? Тоді зверніть увагу на термометр максимальний скляний СП-83М. Це якісний вимірювальний пристрій, виготовлений з прозорого високоміцного скла, комплектований шкальною скляною смужкою молочного кольору. Градуювання – в градусах Цельсія (°С).

Діапазони вимірюваних температур: 20-150 °С, 20-220 °С, 20-250 °С. Ціна поділки – 1 °С. Термометрична рідина – ртуть. Принцип роботи СП-83М дуже простий і полягає у визначенні максимально досягнутої температури за певний вимірюваний часовий проміжок.

Особливості максимальних скляних термометрів: - практично рівний діаметр виробу по всій довжині (L=210 мм); - незначна ширина; - молочний колір вимірювальної шкали для зручного застосування та виготовлення її зі скла для стійкості до високих температур; - скляна головка на верхньому кінці, завдяки якій нагрітий прилад легше витягувати з робочого середовища. Як і інші види градусників, вони належать до неремонтованих пристосувань. Обов`язково піддаються повірці перед продажем.

Якщо Вам потрібно купити оптом термометри максимальні скляні СП-83М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на термометри максимальні скляні СП-83М, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Термометри максимальні скляні СП-83М за вигідною ціною, також замовити Термометри максимальні скляні СП-83М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.