Термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100

180.00 грн (ціна за 1 штуку)

Тип Діапазон Ціна поділки
СП-100 -100+20°С 1°С

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100 – низькоградусний технічний лабораторний прилад для визначення температурних показників у різних лабораторних пристроях і техніці. В основному, застосовується в спеціальних камерах випробувального типу, типу холоду і тепла та ін. Є класичним вимірювальним виробом, що дає результат при повному зануренні. Діапазон робочих температур: -100-20 °C. Ціна поділки – 1 °С. В основу дії покладені теплові зміни об’єму термометричної рідини, залежно від температури аналізованого середовища. Термометрична рідина – незабарвлена олія Шервуда.

Конструкція. Термометр виконаний з термометричного скла марки 360, виглядає як захищена скляною оболонкою трубка-капіляр, у резервуарі якої розташована термометрична рідка речовина. Шкальна пластина зроблена в молочному кольорі. Щоб було простіше розглянути рівень підйому рідини, пластина доповнена чорною смугою.

Безпека. Працюючи з цим типом термометрів, потрібно пам’ятати, що пари петролейного ефіру отруйні, а при t 30 °С відбувається закипання. Якщо виріб пошкодиться, скляний бій необхідно зібрати за допомогою лопатки, помістивши після цього в герметичне упакування для утилізації.

У комплект поставки, крім самого термометра, входять картонний футляр для безпечного зберігання та транспортування, а також паспорт виробу. Реалізуються СП-100, які пройшли повірку. Надалі вимагають її виконання через кожні 2 роки.

Якщо Вам потрібно купити гуртом термометри СП-100, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100 за вигідною ціною, також замовити Термометр для спецкамер низькотемпературний СП-100 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.