Термометри сільськогосподарські ТС-7-М1

22.80 грн (ціна за 1 штуку)

Тип Діапазон Застосування Ціна поділки
ТС-7-М1 вик.1 -20 +70 °С Для складу 1 °С
ТС-7-М1 вик.2 -20 +70 °С Для зерносховищ 1 °С
ТС-7-М1 вик.4 0 +100 °С Для молока 1 °С
ТС-7-М1 вик.5 -30+30 °С Для м’яса 1 °С

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Термометри сільськогосподарські ТС-7-М1 – скляні вимірювальні прилади, призначені для визначення температури газів, рідких і сипких речовин. Застосовуються на складах, у сховищах зерна, овочів та іншої с/г продукції. Вони є супутниками холодильних установок, використовуються при роботі (зберігання і переробка) з м’ясом та молоком.

Конструкція і матеріали. Ці термометри виробляють зі скла марки 360 або з іншого, характеристики якого не поступаються першому. Виглядають вони як прозорі трубки, запаяні з одного кінця і з потоншеним носиком з іншого. В середину оболонки поміщена мірна шкала зі світлого паперу, за якою і виконуються вимірювання. Термометричною рідиною слугують толуол або метилкарбітол різних відтінків червоного. Вироби можуть поставлятися на основі або в захисній оправі, виготовлених з поліетилену.

Промисловістю випускаються термометри ТС-7-М1 у 7-ми виконаннях: - вик. 1 – для складських приміщень; - вик. 2 – для зерносховищ; - вик. 3 – для буртів; - вик. 4 – при молокопереробці; - вик. 5 – при м’ясопереробці; - вик. 6 – для холодильних установок; - вик. 7 – для рефрижераторів і рефрижераторних камер.

Можливі діапазони вимірювань: -20-70 °C, 0-100 °C, -30-30 °C, -35-50 °C. Ціна поділки – 1 °С. У комплект поставки з термометром входить паспорт товару.

Якщо Вам потрібно купити оптом термометри сільськогосподарські ТС-7-М1, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на термометри сільськогосподарські ТС-7-М1, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Термометри сільськогосподарські ТС-7-М1 за вигідною ціною, також замовити Термометри сільськогосподарські ТС-7-М1 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.