Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product

Бутлі для реактивів

Магазин
  • Uncategorized

Бутлі для реактивів – це спеціальні ємкості, де можуть зберігатися хімічні речовини.

Бутлі для реактивів з пришліфованим корком виготовлені зі спеціального скла, який забезпечує безпечний взаємозв’язок з хімічними сполуками. Крім того, бутлі для реактивів не тільки призначені для довготривалого зберігання хімічних речовин, але й дозволяють безпечне транспортування реактивів на великі відстані. Залежно від сфери застосування, бутлі для реактивів з пришліфованим корком мають місткість від 30 мл до 1000 мл.

З кожним роком все більше галузей виробництва у своїй поточній діяльності використовують бутлі для реактивів. Такий лабораторний посуд знайшов своє широке застосування у фармацевтичній, медичній, парфумерній галузях та у науково–дослідних центрах. Для проведення лабораторних досліджень та презентаційних дослідів для студентів, герметичність бутлів та правильність роботи з реактивами є гарантом безпечного проведення дослідів.
Для проведення ефективних робіт з реактивами необхідно враховувати заходи особистої безпеки. Залежно від складу досліджуваної речовини, використовуються спеціальні засоби хімзахисту, такі як: спеціалізований одяг, маска, рукавиці, окуляри, халат та засоби для захисту органів дихання. Врахування заходів особистої безпеки забезпечує ефективність проведення досліджень.

Завдяки своїй герметичності та сучасному лабораторному склу, бутлі для реактивів з пришліфованим корком зберігають особливість досліджуваної речовини протягом багатьох років та виключають випаровування реактиву.

Основними перевагами бутлів для реактивів є хімічна та термічна стійкість до впливу хімічних агресивних сполук, а також значна стійкість до механічних пошкоджень.

Купити якісні бутлі для реактивів з пришліфованим корком у Львові Ви зможете, звернувшись до кваліфікованих фахівців компанії Система Оптимум.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product