Бутлі Вульфа з нижнім краном і пришліфованим корком

570.00 грн (ціна за 1 шт. 1000мл)

Об’єм, мл горло, мм висота, мм
1000 29 195
2500 48 270
5000 58 345
10000 68 420
20000 82 500

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропонуємо купити значний перелік скляного лабораторного посуду з доставкою по всій Україні. В асортименті – бутлі для зберігання реактивів, зокрема бутлі Вульфа з нижнім краном і притертим корком у варіативних об’ємах і з незмінно високою якістю. Кожен екземпляр виготовлений згідно з нормами й вимогами до цього виду лаб. посуду. Характеризується тривалим експлуатаційним періодом. Дуже добре справляється з покладеними на нього функціональними завданнями в лабораторії. При всьому цьому ціни на бутлі Вульфа у нас – одні з найкращих на хімічному ринку країни, доставка – оперативна в усі регіони, консультативний супровід – професійний, своєчасний і актуальний. Купити лабораторний посуд у компанії «Система Оптимум» – прийняти абсолютно правильне рішення.

Визначення і характеристики бутлів Вульфа

Лабораторний посуд, іменований бутлями Вульфа, досить поширений в лабораторній практиці. Ці ємності призначені для зберігання, відбору і роздачі різних середовищ, зокрема газоподібних, розчинів, суспензій та дистилятів. З їх допомогою здійснюють відбір, дистиляцію води і зберігають рідини. Вони можуть слугувати запобіжними посудинами перед водоструменевим вакуумним насосом, коли при приєднанні до останнього використовуються для забору рідкого середовища. Задіюються для вилучення твердих частинок з рідин. Крім цього, застосовуються для транспортування.

Загалом, бутлі Вульфа мають класичну для цієї категорії лабораторного посуду форму циліндра. Виготовляються, як правило, у великих розмірах. Конструктивна особливість – наявність у нижній частині випускного тубуса з краном з притертими керном для спуску рідини. Зверху є вузька коротка горловина з притертим корком для щільного закривання.

У продажу є бутлі Вульфа різних об’ємів – 1000-20000 мл. При відмінних загальних розмірних параметрах варіативні діаметр горловини і висота ємності. Зверніть увагу: номінальна місткість виробів зазначеної групи – поняття умовне.

Матеріал виготовлення – товсте скло марки ТС, що володіє такими перевагами, як: стійкість до зовнішніх впливів та істотних температурних перепадів, відсутність взаємодій з поміщеними всередину реагентами. Зазвичай бутлі Вульфа виготовляються з прозорого скла, а іноді – з затемненого, що додатково реалізує захист хім. препаратів від УФ-випромінювання.

Правильний вибір і покупка якісних бутлів Вульфа – запорука отримання потрібних результатів досліджень в лабораторії. І в цьому вам завжди готові допомогти консультанти ПП «Система Оптимум». Наші лабораторні бутлі виробляються відповідно до вимог стандартів якості й відповідають запитам більшості лабораторій, незалежно від їх масштабів і напрямків функціонування (заводських, медичних, фармацевтичних, наукових, хімічних, нафтохімічних, підприємств контролю якості та ін.).

Ключові переваги, які характеризують бутлі Вульфа:

  • відсутність реакцій з різними хімічними речовинами, а відтак, актуальність роботи з агресивною хімією;
  • високостійкість до механічних пошкоджень;
  • можливість термічної обробки, стерилізації;
  • герметичність закривання пришліфованою кришкою (скляною/гумовою/поліпропіленовою), що вкрай важливо при використанні летких сполук з токсичними ароматичними параметрами;
  • наявність умов для спостереження за процесами, які відбуваються всередині;
  • висока якість виконання й, відповідно, тривале багаторазове застосування;
  • нескладна та зручна експлуатація;
  • легкий догляд після використання, зокрема безпроблемне очищення від забруднень;
  • універсальність, можливість застосування в лабораторіях широкого спектру галузей.

І це далеко не повний список плюсів, які пояснюють, чому бутлі Вульфа так затребувані в лабораторній практиці, в препаратних дослідженнях і для зберігання реактивів.

На замітку: синонімічна назва цього різновиду лаб. посуду – склянка-аспіратор. Тож, якщо ви натрапите на неї в якихось джерелах, знайте, що мова йде про одне і те саме.

Купити бутель Вульфа з вигодою

Пройшовшись різними сайтами, можна зустріти чимало оголошень про продаж бутлів Вульфа. Характеристики, ціни, умови придбання – найрізноманітніші. Як вибрати найкращий варіант? Залишайте заявку на нашому сайті. Ми завжди дбаємо про найвищу якість своїх товарів і найвигідніші умови для клієнтів.

Ціни на всі бутлі Вульфа – доступні, залежать від об’єму посудин. На великооптові партії можливі додаткові знижки.

Замовляйте бутель Вульфа з нижнім краном і притертим корком на нашому сайті через кошик або в телефонному режимі. Лабораторний посуд від компанії «Система Оптимум» найкращий у своєму роді!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бутлі Вульфа з нижнім краном і пришліфованим корком за вигідною ціною, також замовити Бутлі Вульфа з нижнім краном і пришліфованим корком з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.