Рукавиці Trident

600.00 грн

Хімічностійкі латексні рукавички, мають підвищену стійкість до розчинів кислот концентрацією понад 80 % і лугів концентрацією до 50 %, спиртів, жирів у поєднанні з чудовою механічною міцністю і еластичністю. Структурована поверхня в області долоні полегшує захоплення. Особлива механічна міцність (прокол, стирання, знос). Рекомендується для використання при роботах у важких умовах.

Групи засобів захисту рук: - від нетоксичного пилу; - від води та розчинів нетоксичних речовин; - від нафти і нафтопродуктів; - від шкідливих біологічних факторів; - від розчинів кислот (понад 80 %); - від загальних виробничих забруднень; - від лугів (до 50 %); - від неорганічних і органічних розчинників; - від радіоактивних забруднень. Області застосування: - Нафтопереробні підприємства; - Робота на хімічному обладнанні; - Сільськогосподарські роботи; - Робота на фармацевтичних підприємствах; - Комунальні роботи. Матеріал: натуральний латекс. Внутрішня поверхня: хлорована. Текстура зовнішньої поверхні: посилене захоплення. Стійкість до розчинів кислот концентрацією понад 80 %. Стійкість до розчинів лугів концентрацією до 50 %. Довжина: 60,0 см Товщина: 1,00 мм      

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Рукавиці Trident за вигідною ціною, також замовити Рукавиці Trident з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.