Рукавиці Technic-Mix

61.20 грн

Міцні рукавички на основі суміші латексу і неопрену для захисту від хімічних речовин органічного та неорганічного походження. Спеціально розроблені для середніх і важких робіт, при яких використовуються різні хімічні речовини.

Рукавички призначені для роботи з усіма зазвичай використовуваними хімічними речовинами органічного та неорганічного походження, такими як розчини кислот, лугів і солей, різними розчинниками і спиртами. Призначені для роботи в середніх і важких умовах експлуатації. Рукавички виготовляються з внутрішнім бавовняним напиленням і рельєфною обробкою долоні з відмінним захопленням на сухих і вологих поверхнях. Області застосування: - хімічне виробництво; - електронна промисловість; - сільське господарство; - комунальні роботи. Матеріал: натуральний латекс з неопреном. Внутрішня поверхня: натуральний латекс з бавовняним ворсом. Текстура зовнішньої поверхні: стандартна. Стійкість до розчинів кислот концентрацією до 50 %. Стійкість до розчинів лугів концентрацією до 50 %. Довжина: 32,0 см Товщина: 0,60 мм  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Рукавиці Technic-Mix за вигідною ціною, також замовити Рукавиці Technic-Mix з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.