Рукавиці Technic

111.00 грн

Хімічностійкі неопренові рукавички ідеальні для роботи в складних ситуаціях, концентрація кислот понад 80 % і лугів до 50 %. Зберігають усі властивості захисту, еластичні навіть при низьких температурах. Бавовняне напилення запобігає подразненням. Рифлена поверхня полегшує захоплення.

Групи засобів захисту рук: - від механічних впливів; - від нетоксичного пилу; - від води та розчинів нетоксичних речовин; - від нафти і нафтопродуктів; - від шкідливих біологічних факторів; - від розчинів кислот (понад 80 %); - від загальних виробничих забруднень; - від лугів (до 50 %); - від токсичних речовин.

Області застосування: - Нафтоперегонні установки; - Газовидобувна промисловість; - Робота на хімічних підприємствах; - Сільськогосподарські роботи; - Робота на фармацевтичних підприємствах; Матеріал: неопрен. Внутрішня поверхня: натуральний латекс з бавовняним ворсом. Текстура зовнішньої поверхні: стандартна. Стійкість до розчинів кислот концентрацією понад 80 %. Стійкість до розчинів лугів концентрацією до 50 %. Довжина: 41,0 см Товщина: 0,75 мм      

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Рукавиці Technic за вигідною ціною, також замовити Рукавиці Technic з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.