Що таке Раундап Макс 45% ? Властивості і застосування

Що таке Раундап Макс 45% ? Властивості і застосування

Засіб від бур’янів Раундап Макс 45 % має такі самі властивості, які характерні гербіциду Раундап. Відмінність полягає в залученні при виготовленні нових ПАР, у зв’язку з чим максимізовані споживчі якості продукту.

Властивості та способи застосування

 Раундап Макс купитиЩо таке Раундап (Roundup)? Яка його характеристика? Це мегаефективний гербіцид, що активно використовується в сільськогосподарському сегменті. Його застосовують для вегетуючих бур’янів різних видів (зокрема злакових і дводольних, одно- і багаторічних) під час їх стрімкого зростання.

Сьогодні цей матеріал користується неймовірним попитом по всьому світу. Його універсальна структура – запорука оперативного і абсолютного знищення непотрібних рослин, їх наземних і підземних елементів. Тобто завчасно можна подбати про майбутній урожай: винищення підземних частин приведе до того, що на наступний рік бур’янів буде суттєво менше.

Це справжня знахідка для сільського господарства, що характеризується екобезпекою та функціоналізмом. Завдяки їй овочі та ягоди будуть рости і плодоносити, як годиться, а бур’яни не зможуть негативно вплинути на цей процес.

Випускається Раундап від бур’янів у вигляді водного розчину за унікальною технологією, що забезпечує ефективне переміщення гліфосату до кореневої системи. Це є гарантією результативної боротьби навіть з багаторічними бур’янами.

Як швидко діє? Період винищення бур’янів визначається, залежно від їх виду, а також від погоди. Зазвичай, це 10 днів. Хоча гербіцидний ефект починає проявлятися вже через чотири дні після обробки: спочатку листя стає жовтим, а потім – коричневим і тоді в’яне. Взагалі ця речовина потрапляє до коріння бур’янів вже через 4-6 годин і тоді починає діяти, поступово провокуючи загибель під час змін амінокислотного синтезу. Але, звичайно, для отримання повного результату знадобиться тиждень-другий. Після цього бур’янисті рослини будуть знищені, а культурні – в абсолютній безпеці.

Який спосіб застосування цього засобу можливий? Вибирати необхідно з таких видів обробок:

 • авіаційна;
 • ручне обприскування;
 • напірними брандспойтами.

Якщо здійснювати розпорошення за допомогою пульверизатора або порохотяга, буде спостерігатися дещо зменшена ефективність.

Дуже важливо стежити за погодою. Обробку слід проводити тільки в сухих безвітряних погодних умовах. Ніякої роси і вологи на рослинах! Якщо незабаром після виконання маніпуляцій піде дощ, бажаного результату чекати не доведеться – повноцінний вплив гербіциду на рослини не відбудеться. Оптимальний температурний діапазон – 10-25 °С.

Інструкція із застосування виділяє 3 періоди, коли дозволено обробляти бур’яни гербіцидом Раундап Макс:

 1. Перед сівбою культурних насаджень.
 2. За певний час до збирання с/г культур (з метою десикації посівів).
 3. Після збору врожаю (для очищення ґрунту перед майбутньою сівбою).

 Раундап Макс обробкаВажливо знати, як використовувати цей продукт правильно, зокрема дотримуватися таких моментів:

 • не залежно від того, який спосіб застосування обраний, необхідно, щоб висота бур’янів була не меншою ніж 15 см;
 • робочий розчин не повинен контактувати з зеленою масою культур;
 • за тиждень до обробки не прополювати і не косити насадження;
 • протягом 5-7 днів ґрунт, на якому оброблялися рослини, не можна перекопувати, рихлити, полоти або виконувати будь-яку подібну дію вручну, а також за допомогою техніки, інакше гербіцид не встигне знищити корінь;
 • щоб захистити культури, розташовані поблизу оброблюваної ділянки, слід використовувати плівковий екран. Якщо контакту запобігти не вдасться, актуальне ретельне промивання струменем води;
 • не варто забувати про запобіжні заходи. Зазначений матеріал не є токсичним, однак, якщо не використовувати рукавиці і допустити контакт зі шкірою, не є винятком її подразнення.

Як розводити і в яких кількостях брати цей препарат? Норми витрати залежать від виду бур’янів. Так, для однорічних одно- і дводольних необхідно використовувати 1-1,5 л гербіцидного розчину на 1 гектар площі. Багаторічні ж (березку, сорго, осот, пирій) винищувати потрібно збільшеними обсягами – 2-3 л/га.

Зверніть увагу! Робочий розчин придатний до використання протягом тижня, за умови зберігання в щільно закритій тарі з пластика або скла.

Переваги Раундап Макс 45 %

Купити Раундап Макс 45 % хочуть багато аграріїв, у зв’язку з неабияким переліком переваг цього гербіцидного матеріалу. Передусім, він:

 • має чудовий хімічний склад;
 • оперативно ліквідовує бур’яни;
 • локально і цілеспрямовано знищує небажані рослини (ефективне застосування для газону, овочевих грядок, посадок смородини і суниці, плодових дерев тощо);
 • при правильному поводженні є екобезпечним для культурних насаджень (потрапляючи в ґрунт, розкладається на природні сполуки, такі як вуглекислота, вода і фосфати);
 • має низьку токсичність (проте є певна небезпека для тварин і людей);
 • дозволяє висівати необхідну культуру невдовзі після обробки;
 • характеризується економічністю витрат;
 • є фінансово доступним.

Примітно, що розглянутий препарат здатний знищувати бур’яни ще до того часу, коли вони починають шкодити культурі. Завдяки йому, в рази зменшується число механічних обробок. А ще йому під силу зберігати вологу в ґрунті, завдяки чому сівбу можливо виконувати в оптимальні терміни. Характеристика продукту та спектра дії – запорука його зростаючої популярності серед аграріїв.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.