Рідкі органічні речовини

Рідкі органічні речовини

Рідкі органічні речовини – це хімічні речовини, які можуть бути представленими як у чистому вигляді, так і в якості одного з компонентів різних розчинників. Всі органічні речовини, які існують у рідкому стані, виготовляються як з природних, так і зі штучних матеріалів.

Рідкі органічні речовини діляться на:

• Чисті реактиви – такі, що складаються на 95%-99% з основної речовини;

• Технічні реактиви – ті, що призначені для використання у промислових цілях. Їх не можна застосовувати у харчовій або у медичній сфері;

• Хімічно чисті реактиви – ті, які на >99% складаються з основної речовини;

• Чисті для аналізу реактиви – призначені для проведення різних досліджень з максимальною точністю;

• Харчові реактиви – вони застосовуються винятково у харчовій галузі;

• Фармакопейні реактиви – це спеціальні реактиви, які використовуються у медичній галузі. За допомогою фармакопейних реактивів відбувається синтез медичних препаратів та проводиться їхнє випробування.

Практичне застосування рідких органічних речовин

Рідкі органічні речовини широко використовуються як одні з основних реагентів при проведенні лабораторних досліджень. Завдяки рідким органічним речовинам точно визначається склад різних ферментів, електролітів і субстратів. Кожен з представників рідких органічних речовин у обов’язковому порядку повинен мати певну регламентацію. Для того, щоб купити сертифіковані рідкі органічні речовини, Вам необхідно звернутися до компанії Система Оптимум.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.